Womaneater (1958)

Dnes je 14.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Womaneater zdarma

 • Rok uvedení: 1958
 • Délka filmu: 1 hod 10 min
 • Země původu:  Velká Británie
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Horor, Sci-Fi
 • Formát obrazu: 1.66:1  (Open Matte)
 • Barevné podání: Černobílý
 • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Charles Saunders  (116 let)

Producent filmu:

Guido Coen

Hudbu k filmu vytvořil:

Edwin Astley  (98 let)

Kamera a efekty:

Ernest Palmer  (†92 let)

Film uveden také pod názvy:

 • The Woman Eater
 • Womaneater

Oficiální distributor:

Fortress Film Productions Ltd.

Shlédnout Womaneater film z roku 1958 online

Womaneater

Shlédnout film Womaneater

Videosoubor: rip_wo_1958.mpeg

Stopáž: 01:10:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Marpessa DawnGeorge Coulouris  (Doctor Moran)Vera Day  (Sally)Roger Avon  (Constable)Robert MacKenzie  (Lewis Carling)Marie Devereux  (Prostitute)John Grant  (Rescue Party Leader)Norman Claridge  (Doctor Patterson)Alexander Field  (Fair Attendant)David Lawton  (Man in Club)John A. Tinn  (Lascar)Maxwell Foster  (Inspector Brownlow)Peter Wayn  (Jack Venner)Edward Higgins  (Sergeant Bolton)Harry Ross  (Bristow)Marpessa Dawn  (Native Girl)Joy Webster  (Judy)Jimmy Vaughn  (Tanga)Sara Leighton  (Susan Curtis)Joyce Gregg  (Mrs. Santor)Peter Lewiston  (Det. Sergeant Freeman)Shief Ashanti  (Witch Doctor)Susan Neill  (Orange)Stanley Platts  (Explorers Club Steward)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Velká Británie 1. 4. 1958
 • USA 1. 7. 1959

Tématicky podobné tituly:

Věc  (1982)Vetřelci  (1986)Frankenstein  (1931)Vetřelec  (1979)Kráska a zvíře  (1991)Cesta do fantazie  (2001)The Beast from 20,000 Fathoms  (1953)Gorgo  (1961)Monstrum z jeskyně stínů  (1959)Monster  (1980)


Film Womaneater přidal do databáze uživatel TomasekLajtner, za jeho úsilí mu děkujeme. TomasekLajtner také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona

Cuba Gooding Jr. ztvárnil v tomto biografickém dramatu neurochirurga Bena Carsona Online online film vypráví inspirativní příběh chudého chlapce, který překonal množství nelehkých překážek, aby se stal jedním z nejlepších světových chirurgů. Cuba Gooding Jr. si zahrál v biografickém filmu, který vypráví strhující životní příběh Bena Carsona, muže který toužil stát se lékařem. Pocházel z nuzného prostředí, ve škole měl slabý prospěch a navíc vznětlivou povahu, což jsou velké překážky k dosažení tak vysokého cíle... shlédnout film »

Děti z Nagasaki

Děti z Nagasaki

Film online zdarma o jaderném útoku na přístavní město Nagasaki, který se uskutečnil dne 9. srpna 1945, vychází ze vzpomínek lékaře, který sice přímou katastrofu přežil, ale zhoubnému působení radiace neunikl Online online film se svým sugestivním obrazovým líčením dostává až na úroveň strohého, o to však působivějšího dokumentu, v němž hraný příběh jen zintenzivňuje účinnost výpovědi filmu. shlédnout film »