Muertos hablan, Los (1935)

Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Muertos hablan, Los zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Hudbu k filmu vytvořil:

Kamera a efekty:

Shlédnout Muertos hablan, Los film z roku 1935 online

Muertos hablan, Los

Shlédnout film Muertos hablan, Los

Videosoubor: 3546562914_MHL_DVDRip_TreZzoR.flv

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Julián Soler


Film Muertos hablan, Los přidal do databáze uživatel prostetasalena, za jeho úsilí mu děkujeme. Prostetasalena také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »