Muertos hablan, Los (1935)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Muertos hablan, Los zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Hudbu k filmu vytvořil:

Kamera a efekty:

Shlédnout Muertos hablan, Los film z roku 1935 online

Muertos hablan, Los

Shlédnout film Muertos hablan, Los

Videosoubor: 3546562914_MHL_DVDRip_TreZzoR.flv

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Julián Soler


Film Muertos hablan, Los přidal do databáze uživatel prostetasalena, za jeho úsilí mu děkujeme. Prostetasalena také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »