Portrét umělcovy ženy (1982)

Dnes je 25.10. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Portrét umělcovy ženy zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Alexandr Pankratov  (74 let)

Hudbu k filmu vytvořil:

Jevgenij Doga  (84 let)

Kamera a efekty:

Oleg Martynov  (83 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Портрет жены художника
  • A festõ felesége
  • Portrait of the Artist's Wife
  • A Painter's Wife Portrait
  • Die Frau des Künstlers
  • Portret zony artysty
  • Portret zheny khudozhnika

Oficiální distributor:

Mosfilm

Shlédnout Portrét umělcovy ženy film z roku 1982 online

Portrét umělcovy ženy

Shlédnout film Portrét umělcovy ženy

Videosoubor: rip_poumlcen_1982.ogv

Stopáž: 01:28:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Nikita Michalkov  (Boris Petrovich)Valentina Těličkina  (Nina)Olegar Fedoro  (Art Journalist)Sergej Šakurov  (Pavel Alekseyevich)Oleg Borisovič Golubickij  (Nikolay Nikitenko)Alexandr KoršunovKirill Stoljarov  (Nikolay Petrovich)Jelena TonuncViktor Uralskij  (Viktor Sergunov)Tatyana Konyukhova  (Varya Nikitenko)Olga Gobzeva  (Asya)Vsevolod Shilovskiy  (Mitrofanych)Mikhail Semakov  (Ivan)Klara Belova  (Klavdiya Sergunova)Aleksandr Korshunov  (Yura Ryabov)Ekaterina Sukhanova  (Lena)Elena Tonunts  (Varya)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 11. 1982

Film Portrét umělcovy ženy přidal do databáze uživatel ssomerhalder, za jeho úsilí mu děkujeme. Ssomerhalder také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pippi dlouhá punčocha

Pippi dlouhá punčocha

Kniha známej švédskej autorky Astrid Lindgrenovej Pipi Dlhá pančucha vyšla už v r.1949, ale dobrodružstvá snáď najpopulárnejšej detskej hrdiny boli sfilmované až po takmer 20-tich rokoch - a ešte veľakrát potom. Úspech prvého filmu spôsobil, že okrem televízneho seriálu boli nakrútené ešte dve pokračovania (Ahoj, Pippi a Pippi v zemi Taka-tuka). V r.1987 vzniká americký remake Nové dobrodružstvá Pippi Dlhej Pančuchy... shlédnout film »

Slušné mrtvé dívky

Slušné mrtvé dívky

Film online zdarma vypráví o dvou dívkách, Ivě a Mariji, jež si pronajmou byt, aby se mohly skrýt se svojí láskou. Co mělo být idylickými chvílemi se ale brzy dramaticky změní, když Ivu znásilní syn jejich domácí. V centru filmu nestojí lesbická láska, ale chování okolí, které se proti nepříteli dokáže spojit. Nápad na online film dostal jeho autor v půli 90. let., kdy homosexuální láska byla v Chorvatsku ještě tabu. Autor ji ukazuje jako nutnost k vyrovnání se stejně jako další znaky současného života... shlédnout film »