Přehrát zdarma film: Valdéz, ráj velryb (2009)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Přehrát: Valdéz, ráj velryb


Film
Valdéz, ráj velryb zdarma

Hodnocení filmu:

7.8 / 10

Film režíroval:

Saša Dlouhý

Shlédnout Valdéz, ráj velryb film z roku 2009 online

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Valdéz, ráj velryb

Shlédnout film Valdéz, ráj velryb

Videosoubor: 1145933173_VZRJV_DVDRip_TreZzoR.mp4

Stopáž: 00:58:01 Přehrát film ZDARMA


Film Valdéz, ráj velryb přidal do databáze uživatel Telonc, za jeho úsilí mu děkujeme. Telonc také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »