Erotic Visions (1995)

Dnes je 3.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Erotic Visions zdarma

  • Rok uvedení: 1995
  • Délka filmu: 1 hod 30 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Erotický
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Cameron Grant

Producenti filmu:

Nicholas SteelEmily AdamsAnthony Parks

Hudbu k filmu vytvořil:

Ian Glory

Kamera a efekty:

Cameron Grant

Film uveden také pod názvy:

  • Visiones eróticas
  • Erotic Visions (1995) (V)

Oficiální distributor:

Adam & Eve Productions

Shlédnout Erotic Visions film z roku 1995 online

Erotic Visions

Shlédnout film Erotic Visions

Videosoubor: 2365931818_EV_DVDRip_TreZzoR.flv

Stopáž: 01:31:01 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Rebecca Lord  (Rooftop Diner)Taylor St. ClairJeanna Fine  (Plastic Girl)Brad Armstrong  (Dungeon Master)Peter North  (Music Lover)Tammy Parks  (The Widow)Jenteal  (Plastic Girl)Roxanne Hall  (Object of Desire)Felecia  (Sunbather)Jonathan Morgan  (Champagne Man)Serenity  (Sunbather)Taylor St. Clair  (The Voyeur)Bobby Vitale  (Window Cleaner)Nick East  (Rooftop Diner)Gerry Pike  (Worshiper)Olivia  (Latex Girl)Alex Metro  (Man with Magazine)Krista Maze  (Pianist)Yvonne  (SM Girl)Kia  (SM Girl)Jessica James  (Fireplace Woman)Morgan Daniels  (Girl in Window)Ginger Hill  (Plastic Girl)Julian St. Jox  (Worshiper)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (X)


Film Erotic Visions přidal do databáze uživatel sklamana, za jeho úsilí mu děkujeme. Sklamana také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pět překážek

Pět překážek

V prvním dokumentu z dílny tvůrců manifestu Dogma 95 vyzval Lars Von Trier svého učitele, klasika dánského dokumentu Jorgena Letha, aby pěti různými způsoby natočil remake svého slavného filmu The Perfect Human (1967). Ve filmu, který je spíše soubojem plným zákeřných pastí, musí Leth využít všechny své filmařské zkušenosti a dostat se tak na samou hranici svých dovedností Online online film se pohybuje od Kuby přes vykřičenou Bombajskou čtvrť, dobrodružnou animaci a digitální záznam á la Dogma 95 až k Lethovu současnému domovu na Haiti... shlédnout film »

Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »