Masa Alunkot (1977)

Dnes je 30.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Masa Alunkot zdarma

  • Rok uvedení: 1977
  • Délka filmu: 1 hod 30 min
  • Země původu:  Izrael
  • Žánr: Drama

Hodnocení filmu:

0 / 10

Kamera a efekty:

Shlédnout Masa Alunkot film z roku 1977 online

Masa Alunkot

Shlédnout film Masa Alunkot

Videosoubor: MasaAlunkot.mov

Stopáž: 01:29:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Moni Moshonov


Film Masa Alunkot přidal do databáze uživatel Janaaa, za jeho úsilí mu děkujeme. Janaaa také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Vzpoura bezejmenných

Vzpoura bezejmenných

Polsky celovečerní umělecký online film s historickou thematikou. Děj se odehrává v polovině 17. stol., kdy pod vlivem povstání Chmelnického na Ukrajině povstali proti svým pánům i sedláci na velkých územích Polska. Hrdinou filmu je svobodomyslný šlechtic Kostka Napierski, který vyburcuje sedláky v Podhalí ke vzpouře a v součinnosti s Chmelnickým se chce postavit proti královým a panským vojskům. Přípravy k povstání jsou však vyzrazeny a Kostka s ostatními osnovateli vzpoury je zradou zajat a odsouzen k smrti. (FILMOVÝ PŘEHLED 26 / 1956) shlédnout film »

Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »