Anima Mundi (1992)

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Anima Mundi zdarma

 • Rok uvedení: 1992
 • Délka filmu: 28 min
 • Země původu:  Itálie,  USA
 • Originální jazyk: Žádný lingvistický obsah
 • Žánr: Dokumentární, Krátkometrážní
 • Formát obrazu: 1.85:1  (Akademie standard)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Stereo

Hodnocení filmu:

8.2 / 10

Film režíroval:

Godfrey Reggio  (80 let)

Producenti filmu:

Rory JohnstonGianfilippo PedoteSteve GoldinEnrico TagliaferriLawrence Taub

Hudbu k filmu vytvořil:

Philip Glass  (83 let)

Kamera a efekty:

Graham Berry

Film uveden také pod názvy:

 • The Soul of the World
 • Anima Mundi

Oficiální distributor:

Studio Equatore

Shlédnout Anima Mundi film z roku 1992 online

Legendární snímek s doprovodnou hudbou multiinstrumentalisty Philipa Glasse. V délce 28 minut zde Reggio vyjadřuje své vidění planety Země jako živoucího organizmu, ohroženého konáním lidského druhu. Film oslavuje bohatou a různorodou faunu a flóru naší planety.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Anima Mundi

Shlédnout film Anima Mundi

Videosoubor: AnimaMundi.webm

Stopáž: 00:27:23 Přehrát film ZDARMA

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 7. 5. 1993

Tématicky podobné tituly:

Na samotě u lesa  (1976)Lví král  (1994)Ropáci  (1988)Anima Mundi  (1992)Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou  (1999)Americká divočina  (1997)Dětská ZOO s Whoopi Goldberg  (2000)Báječná show  (2002)Bílí lvi  (1981)Spoilt Earth, The  (2006)


Film Anima Mundi přidal do databáze uživatel tsl01, za jeho úsilí mu děkujeme. Tsl01 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »