Sám ve stěně (2009)

Dnes je 31.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Sám ve stěně zdarma

Hodnocení filmu:

9.1 / 10

Film režírovali:

Nick Rosen  (46 let)Peter Mortimer  (46 let)

Producenti filmu:

Nick Rosen  (46 let)Peter Mortimer  (46 let)Stephen HunterJim AikmanSamantha AllenGregory W. Bauer

Kamera a efekty:

Peter Mortimer  (46 let)Tim Kemple

Film uveden také pod názvy:

  • First Ascent" Alone on the Wall

Shlédnout Sám ve stěně film z roku 2009 online

Hlavním hrdinou filmu je třiadvacetiletý Alex Honnold, který zdolává ty největší stěny bez jištění. Za každou sebemenší chybu ho může potkat trest nejvyšší - smrt. Ve snímku se pokusí o rekordní sólo výstup na 600 metrů vysokou stěnu na Half Dome. Teprve tam Alex poprvé pozná, co je to strach. Film získal ocenění na všech festivalech, kterých se účastnil.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Sám ve stěně

Shlédnout film Sám ve stěně

Videosoubor: SamVeStene.webm

Stopáž: 00:23:23 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Alex Honnold

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 8. 3. 2015

Tématicky podobné tituly:

The Sharp End  (2007)Asgard Jamming  (2009)Sám ve stěně  (2009)Uruca  (2008)Čarodějův učeň  (2012)Dosage vol. 3  (2005)Dosage vol. 4  (2006)Dosage vol. 5  (2008)La Dura Dura  (2012)Bod zlomu  (2015)


Film Sám ve stěně přidal do databáze uživatel grossik, za jeho úsilí mu děkujeme. Grossik také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Země sv. Patricka

Země sv. Patricka

Poetický cestopisný esej Jana Špáty byl v Irsku v roce 1968 vyhlášen nejlepším filmem o Irsku všech dob. Autor svůj dokument komentoval: „Respice finem jsem obhlížel třicet let, u Země sv. Patricka trvalo natáčení deset dnů i s cestou a oba jsou obsahově stejně hodnotné. Doba obhlídky není na kvalitě a hodnotě filmu odvislá, důležité je, jaký jsem člověk a jak hořím“ Online online film vyniká nadčasovou vyprávěcí polohou a mistrovským vykreslením zádumčivé atmosféry země. shlédnout film »

Sharasojyu

Sharasojyu

Shara je třetí celovečerní snímek japonské režisérky Naomi Kawaseové. Její online film se odvíjí od tajuplného zmizení malého chlapce, který se ztratí během hry se svým bratrem. Toto zmizení je klíčovou událostí filmu, neustále podprahově přítomnou i v dalších scénách snímku odehrávajícího se o několik let později... shlédnout film »