Dnes je 17.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Joy zdarma

Hodnocení filmu:

6.4 / 10

Film režíroval:

David O. Russell  (60 let)

Producenti filmu:

John DavisGeorge ParraKen Mok  (58 let)Ethan SmithJohn Fox

Hudbu k filmu vytvořili:

Kamera a efekty:

Linus Sandgren  (46 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Джой
  • Untitled Joy Mangano Project
  • Joy (2015/I)

Oficiální distributor:

Davis Entertainment

Shlédnout Joy film z roku 2015 online

Joy

Shlédnout film Joy

Videosoubor: Joy-DVD-PLAYNOW.mpg

Stopáž: 02:04:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Robert De NiroVirginia MadsenIsabella RosselliniDiane LaddDrena De NiroKen HowardDonna MillsSusan LucciMelissa RiversÉdgar RamírezBradley CooperJohn Enos IIIElisabeth Röhm  (Peggy)Jennifer Lawrence  (Joy Mangano)Jimmy Jean-Louis  (Toussaint)Jeffrey CorazziniKen CheesemanBates WilderMadison Wolfe  (Young Peggy)Erica McDermottDamien Di Paola  (Marv Brickman)Arthur Hiou  (Vintage Car Driver)Isabella Crovetti  (Young Joy)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Rakousko 1. 1. 2016
  • Německo 4. 2. 2016
  • Velká Británie 1. 1. 2016
  • USA 25. 12. 2015

Tématicky podobné tituly:

Kdo seje vítr  (1960)Norimberský proces  (1961)Obvyklí podezřelí  (1995)Chyť mě, když to dokážeš  (2002)Vzpoura na lodi Caine  (1954)Ex offo  (1999)Shanghai Calling  (2012)Anatomy of a Psycho  (1961)Nevyřešená minulost  (2012)Bridget Jonesová - S rozumem v koncích  (2004)


Film Joy přidal do databáze uživatel barcalukesova, za jeho úsilí mu děkujeme. Barcalukesova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sabata

Sabata

Fanoušci spaghetti westernu zvyklí na filmy zdarma jako Django nebo Hodný, Zlý a Ošklivý budou při sledování Sabaty pravděpodobně překvapeni. Ve snímku sice hraje stejnojmennou hlavní roli nepříliš výřečného hrdiny hvězda spaghetti westernu Lee Van Cleef, ale tento online film má v porovnání s tradičním žánrovým zpracováním vycházejícím ze stylu Sergia Leoneho výrazně odlišný ráz. Režisér a spoluautor Gianfranco Parolini (alias Frank Kramer) vytvořil dílo, které by se dalo zařadit spíše někam mezi televizní seriál Wild Wild West a typickou bondovku... shlédnout film »

Reminiscences of a Journey to Lithuania

Reminiscences of a Journey to Lithuania

Pokus o zmapování bolestné zkušenosti exulanta vracejícího se po dlouhé době do vlasti v deníkovém experimentálním filmu natáčeném na 8mm kameru... shlédnout film »