Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Joy zdarma

Hodnocení filmu:

6.4 / 10

Film režíroval:

David O. Russell  (61 let)

Producenti filmu:

John DavisGeorge ParraKen Mok  (59 let)Ethan SmithJohn Fox

Hudbu k filmu vytvořili:

Kamera a efekty:

Linus Sandgren  (47 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Джой
  • Untitled Joy Mangano Project
  • Joy (2015/I)

Oficiální distributor:

Davis Entertainment

Shlédnout Joy film z roku 2015 online

Joy

Shlédnout film Joy

Videosoubor: Joy-DVD-PLAYNOW.mpg

Stopáž: 02:04:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Robert De NiroVirginia MadsenIsabella RosselliniDiane LaddDrena De NiroKen HowardDonna MillsSusan LucciMelissa RiversÉdgar RamírezBradley CooperJohn Enos IIIElisabeth Röhm  (Peggy)Jennifer Lawrence  (Joy Mangano)Jimmy Jean-Louis  (Toussaint)Jeffrey CorazziniKen CheesemanBates WilderMadison Wolfe  (Young Peggy)Erica McDermottDamien Di Paola  (Marv Brickman)Arthur Hiou  (Vintage Car Driver)Isabella Crovetti  (Young Joy)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Rakousko 1. 1. 2016
  • Německo 4. 2. 2016
  • Velká Británie 1. 1. 2016
  • USA 25. 12. 2015

Tématicky podobné tituly:

Kdo seje vítr  (1960)Norimberský proces  (1961)Obvyklí podezřelí  (1995)Chyť mě, když to dokážeš  (2002)Vzpoura na lodi Caine  (1954)Ex offo  (1999)Shanghai Calling  (2012)Anatomy of a Psycho  (1961)Nevyřešená minulost  (2012)Bridget Jonesová - S rozumem v koncích  (2004)


Film Joy přidal do databáze uživatel barcalukesova, za jeho úsilí mu děkujeme. Barcalukesova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »