Dnes je 20.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Joy zdarma

Hodnocení filmu:

6.4 / 10

Film režíroval:

David O. Russell  (61 let)

Producenti filmu:

John DavisGeorge ParraKen Mok  (59 let)Ethan SmithJohn Fox

Hudbu k filmu vytvořili:

Kamera a efekty:

Linus Sandgren  (46 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Джой
  • Untitled Joy Mangano Project
  • Joy (2015/I)

Oficiální distributor:

Davis Entertainment

Shlédnout Joy film z roku 2015 online

Joy

Shlédnout film Joy

Videosoubor: Joy-DVD-PLAYNOW.mpg

Stopáž: 02:04:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Robert De NiroVirginia MadsenIsabella RosselliniDiane LaddDrena De NiroKen HowardDonna MillsSusan LucciMelissa RiversÉdgar RamírezBradley CooperJohn Enos IIIElisabeth Röhm  (Peggy)Jennifer Lawrence  (Joy Mangano)Jimmy Jean-Louis  (Toussaint)Jeffrey CorazziniKen CheesemanBates WilderMadison Wolfe  (Young Peggy)Erica McDermottDamien Di Paola  (Marv Brickman)Arthur Hiou  (Vintage Car Driver)Isabella Crovetti  (Young Joy)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Rakousko 1. 1. 2016
  • Německo 4. 2. 2016
  • Velká Británie 1. 1. 2016
  • USA 25. 12. 2015

Tématicky podobné tituly:

Kdo seje vítr  (1960)Norimberský proces  (1961)Obvyklí podezřelí  (1995)Chyť mě, když to dokážeš  (2002)Vzpoura na lodi Caine  (1954)Ex offo  (1999)Shanghai Calling  (2012)Anatomy of a Psycho  (1961)Nevyřešená minulost  (2012)Bridget Jonesová - S rozumem v koncích  (2004)


Film Joy přidal do databáze uživatel barcalukesova, za jeho úsilí mu děkujeme. Barcalukesova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


F jako falzifikát

F jako falzifikát

Méně proslulý online film světoznámého Orsona Wellesa je poněkud klidnějším příspěvkem k tématu dekadence v současném umění. Podvody a švindl, manipulace a triky a vůbec mystifikace dovedená in extremis jsou hlavní témata filmu. Režisér si pohrává především s formou, kdy pomocí postupů užívaných v dokumentárních i hraných filmech si pohrává s diváky. V tom tkví subverzita filmu, který zůstal stále aktuální, i když vznikl na počátku sedmdesátých let... shlédnout film »

Člověk z mramoru

Člověk z mramoru

Legendární online film (myšlenkově souznějící s generací "filmu morálního neklidu") nemohl být u nás dlouho uvedený pro svůj "protisocialistický" charakter: k deformacím 50. let hledá paralelu v 70. letech. Aktuální byl tedy právě v době svého vzniku. Studentka filmové školy se při sběru materiálu k diplomce - dokumentu o úderníkovi 50. let - seznamuje s jeho pohnutým osudem, zrcadlícím šílenství doby. Zpočátku se jí jeví jako mramorová socha, pro kterou stál v době své slávy jako model... shlédnout film »