Dnes je 11.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Joy zdarma

Hodnocení filmu:

6.4 / 10

Film režíroval:

David O. Russell  (60 let)

Producenti filmu:

John DavisGeorge ParraKen Mok  (58 let)Ethan SmithJohn Fox

Hudbu k filmu vytvořili:

Kamera a efekty:

Linus Sandgren  (46 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Джой
  • Untitled Joy Mangano Project
  • Joy (2015/I)

Oficiální distributor:

Davis Entertainment

Shlédnout Joy film z roku 2015 online

Joy

Shlédnout film Joy

Videosoubor: Joy-DVD-PLAYNOW.mpg

Stopáž: 02:04:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Robert De NiroVirginia MadsenIsabella RosselliniDiane LaddDrena De NiroKen HowardDonna MillsSusan LucciMelissa RiversÉdgar RamírezBradley CooperJohn Enos IIIElisabeth Röhm  (Peggy)Jennifer Lawrence  (Joy Mangano)Jimmy Jean-Louis  (Toussaint)Jeffrey CorazziniKen CheesemanBates WilderMadison Wolfe  (Young Peggy)Erica McDermottDamien Di Paola  (Marv Brickman)Arthur Hiou  (Vintage Car Driver)Isabella Crovetti  (Young Joy)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Rakousko 1. 1. 2016
  • Německo 4. 2. 2016
  • Velká Británie 1. 1. 2016
  • USA 25. 12. 2015

Tématicky podobné tituly:

Kdo seje vítr  (1960)Norimberský proces  (1961)Obvyklí podezřelí  (1995)Chyť mě, když to dokážeš  (2002)Vzpoura na lodi Caine  (1954)Ex offo  (1999)Shanghai Calling  (2012)Anatomy of a Psycho  (1961)Nevyřešená minulost  (2012)Bridget Jonesová - S rozumem v koncích  (2004)


Film Joy přidal do databáze uživatel barcalukesova, za jeho úsilí mu děkujeme. Barcalukesova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »