Druhá tvář (2000)

Dnes je 23.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Druhá tvář zdarma

 • Rok uvedení: 2000
 • Délka filmu: 1 hod 40 min
 • Země původu:  Francie
 • Originální jazyk: Francouzština
 • Žánr: Fantasy, Komedie
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: DTS

Hodnocení filmu:

6 / 10

Film režíroval:

Patrick Braoudé  (64 let)

Producenti filmu:

Patrick Braoudé  (64 let)Gérard GaultierYves Marmion

Hudbu k filmu vytvořili:

Jacques Davidovici  (61 let)

Kamera a efekty:

Philippe Pavans de Ceccatty

Film uveden také pod názvy:

 • Le 11ème commandement
 • Zurück in die Vergangenheit
 • Mon futur et moi
 • Drugie zycie
 • Deuxième vie

Oficiální distributor:

Canal+

Shlédnout Druhá tvář film z roku 2000 online

Třicetiletý Vincent je totálně ztracený. Nedokáže se sám rozhodnout ani v těch nejnepodstatnějších věcech, jakými jsou např. barva jeho bot. Chce černé nebo hnědé? Nemluvě o životně důležitých otázkách jako "Měl bych si vzít svou stávající přítelkyni?" či "Měl bych začít podnikat se svým přítelem?" Jeho život je nekončící dilema. Ale jen do té doby, než se jej dotkne ruka osudu a on spatří sám sebe o 16 let později. A zrovna pěkný obrázek to není. Bude mít ale Vincent ještě možnost vše vrátit a udělat konečně jednou ve svém životě správné rozhodnutí?...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Druhá tvář

Shlédnout film Druhá tvář

Videosoubor: 3126451470.webm

Stopáž: 01:39:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Patrick Braoudé  (Vincent)Thierry Lhermitte  (Forsan)Maria de Medeiros  (Laurie)Gad Elmaleh  (Lionel)Malik Zidi  (Serveur zu cybercaf)Wojciech Pszoniak  (Vincent's father)Frédérique Bel  (La petite amie du pre de Vincent)Elie Semoun  (Steve Michaud)Daniel Russo  (Ronny)Isabelle Candelier  (Sonia)Luc Palun  (Gardien du ciemtire)Philippe Lelièvre  (Policeman 2)Irina Ninova  (Secrtaire Degan 4)Ginette Garcin  (Henriette)Françoise Pinkwasser  (Mdecin hpital)Jacques Vincey  (Interne hpital)Rémy Roubakha  (Jewish man)Jonas Braoudé  (Fils du rabbi Lionel)Guila Braoudé  (Sarah)Jacques Davidovici  (Juif orthodoxe)Sylvain Madigan  (Juif orthodoxe)Léon Salama  (Patron Sonia)Annie Savarin  (Prostitue)Raphaëlle Moussafir  (Agent de police 3)Thierry Nzeutem  (Serveur pizza Thuram)Christina Crevillén  (Institutrice hall Degan)Doud  (Policeman 1)Isabelle Le Nouvel  (La couturire)Joseph Chanet  (Majordome philippin)Sonia Vollereaux  (Carole)Anne Abel  (Marina)Jim Redler  (Cdric)Yacine Abdeldjebar  (Jeune beur)Laurent Artufel  (Jeune homme tlphone)Ilan Braoudé  (Fils rabbi de Lionel)Laurine Bresler  (Soubrette accorse)Tiffany Breuvart  (Htesse hall Degan)Philippe Chantier  (Vendeur pizzas)Cheyenne Corre  (Secrtaire Degan)Julie Dray  (Sylvie)Brigitte Drhey  (Femme Renault 5)Yves Girard  (Jeune homme frappeur)Noël Haidra Bury  (Serveur Wanadoo)Serge Kroukopf  (Le cur)Christophe Landeau  (Homme cabine tlphone)René Milio  (Gaston)David Moreau  (Etudiant couple)Stéphanie Rebato  (Etudiante couple)Philippe Royer  (Prsentateur TV)Sacha Santon  (Juif religieux)Alain Serval  (Juif religieux)Sarah Vinitzki  (Mre de Vincent)Marie Vinoy  (Secrtaire N2)Bernard Warnas  (Garagiste)

Certifikace:více informací o MPAA

Německo (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • USA 1. 4. 2001

Tématicky podobné tituly:

Klapzubova jedenáctka  (1938)Klapzubova XI.  (1938)Pohár  (1999)Druhá tvář  (2000)Kožené slunce  (2002)Fotbalový poker  (1989)Berušky  (1992)Gólová výměna  (1999)Tifosi  (1999)Fanoušci  (2000)


Film Druhá tvář přidal do databáze uživatel Pancourek, za jeho úsilí mu děkujeme. Pancourek také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Suché léto

Suché léto

Nezapomenutelný film, který se pravidelně objevuje v anketách o nejlepších deset tureckých online filmů, vznikl jako adaptace povídky Necati Cumalıho. Mistrovské dílo režiséra Metina Erksana získalo jako vůbec první turecký online film významné mezinárodní ocenění: v roce 1964 vyhrálo Zlatého medvěda na Berlinale. Suché léto, příběh z venkova, který čerpá svoji dramatičnost z boje o vodu a zemi, reprezentuje v turecké kinematografii jeden z nejpůsobivějších zápasů mezi dobrem a zlem. Jeho protagonisty jsou bratři Osman a Hasan... shlédnout film »

Hallelujah

Hallelujah

Příběh vypráví o tragédii v životě zemědělského pachtýře plantáže bavlny Zaka Johnsona a jeho vztahu k svůdné a neřestné Chick Online online film byl natočen v Tennessee a byl jedním z prvních, kde hráli pouze černošští herci. Byl určen pro širokou veřejnost, ale výroba byla považována za tak riskantní, že vedení studia po režisérovi požadovalo, aby investoval do filmu vlastní peníze... shlédnout film »