Tancujuščije prizraki (1992)

Dnes je 12.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Tancujuščije prizraki zdarma

  • Rok uvedení: 1992
  • Délka filmu: 1 hod 52 min
  • Země původu:  Rusko
  • Originální jazyk: Ruština
  • Žánr: Drama, Komedie
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Jefim Reznikov  (63 let)Yuriy Korotkov

Producent filmu:

Vadim Inin

Hudbu k filmu vytvořili:

Mikael Tariverdiev  (88 let)

Kamera a efekty:

Jefim Reznikov  (63 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Танцующие призраки
  • Dancing Ghosts
  • Tantsuyushchiye prizraki

Shlédnout Tancujuščije prizraki film z roku 1992 online

Tancujuščije prizraki

Shlédnout film Tancujuščije prizraki

Videosoubor: 1992-TANCUJUSCIJE-PRIZRAKI.wmv

Stopáž: 01:51:57 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Taťjana TaškovaJurij JakovlevJevgenij KarelskichAlexej SerebrjakovMarija VinogradovaViktor AvilovIrina MetlickajaIrina KupčenkoDmitrij MarjanovIrina SokolovaYelena BorzunovaTatyana TashkovaA. KozlovOlga KoposovaAleksey YasulovichAleksandra FyodorovaAnna PonomaryovaNina SiyankoYekaterina BerezinaKubat BoskunbayevGalina ChajkaNatalya ChaykaRadu PoklitarElena PoryvkinaYuliya Zajtseva

Tématicky podobné tituly:

Zpívání v dešti  (1952)S čerty nejsou žerty  (1985)Snídaně u Tiffanyho  (1961)Terminátor  (1984)Příběh z Filadelfie  (1940)Tanec s vlky  (1990)Mildred Pierceová  (1945)Střihoruký Edward  (1990)Lásky jedné plavovlásky  (1965)Jih proti Severu  (1939)


Film Tancujuščije prizraki přidal do databáze uživatel packa12, za jeho úsilí mu děkujeme. Packa12 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Koráby útočí

Koráby útočí

Sovětský barevný umělecký online film o bojích viceadmirála Ušakova na Středozemním moři; druhá epocha velkolepého historického životopisného filmu o admirálu Ušakovovi. Když Napoleon na konci 18. století ohrozil celou Evropu, byla carská vláda nucena povolat Ušakova, aby společné s tureckým a anglickým loďstvem bojoval proti Francouzům. Díky geniální taktice a hrdinství ruských námořníků a přes všechny intriky Angličanů, dobude Ušakov nejsilnější pevnost Francouzů na Středozemním moři Ionské ostrovy... shlédnout film »

Valdéz, ráj velryb

Valdéz, ráj velryb

Dokument o tom, jak vidí ohrožený svět velryb filmaři ze země, která sama nemá oceán ani moře. Cílem bylo zachytit velryby jižní z jiného úhlu, než je běžné u ostatních přírodovědeckých online filmů. Pro natáčení byla vybrána lokalita poloostrova Valdéz v argentinské provincii Chubut. Výsledkem dvou cest s několikatýdenním pobytem v jihoamerické přirodní rezervaci je téměř hodinový dokumentární online film zobrazující nejen život a rozmnožování ohrožených kytovců, ale ukazuje i ostatní obyvatele Valdézu a jeho dvou zálivů. shlédnout film »