Tancujuščije prizraki (1992)

Dnes je 10.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Tancujuščije prizraki zdarma

  • Rok uvedení: 1992
  • Délka filmu: 1 hod 52 min
  • Země původu:  Rusko
  • Originální jazyk: Ruština
  • Žánr: Drama, Komedie
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Mono

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Jefim Reznikov  (63 let)Yuriy Korotkov

Producent filmu:

Vadim Inin

Hudbu k filmu vytvořili:

Mikael Tariverdiev  (89 let)

Kamera a efekty:

Jefim Reznikov  (63 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Танцующие призраки
  • Dancing Ghosts
  • Tantsuyushchiye prizraki

Shlédnout Tancujuščije prizraki film z roku 1992 online

Tancujuščije prizraki

Shlédnout film Tancujuščije prizraki

Videosoubor: 1992-TANCUJUSCIJE-PRIZRAKI.wmv

Stopáž: 01:51:57 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Taťjana TaškovaJurij JakovlevJevgenij KarelskichAlexej SerebrjakovMarija VinogradovaViktor AvilovIrina MetlickajaIrina KupčenkoDmitrij MarjanovIrina SokolovaYelena BorzunovaTatyana TashkovaA. KozlovOlga KoposovaAleksey YasulovichAleksandra FyodorovaAnna PonomaryovaNina SiyankoYekaterina BerezinaKubat BoskunbayevGalina ChajkaNatalya ChaykaRadu PoklitarElena PoryvkinaYuliya Zajtseva

Tématicky podobné tituly:

Zpívání v dešti  (1952)S čerty nejsou žerty  (1985)Snídaně u Tiffanyho  (1961)Terminátor  (1984)Příběh z Filadelfie  (1940)Tanec s vlky  (1990)Mildred Pierceová  (1945)Střihoruký Edward  (1990)Lásky jedné plavovlásky  (1965)Jih proti Severu  (1939)


Film Tancujuščije prizraki přidal do databáze uživatel packa12, za jeho úsilí mu děkujeme. Packa12 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Deep Inside Stacy Valentine

Deep Inside Stacy Valentine

Střihový online film toho nejlepšího se Stacy Valentine z jejích filmů Undercover Desires, Eternal Lust, L. A. Lust a L. A. Fashion Girls, doplněný o jednu novou scénu. Filmem provází sama Stacy Valentine! shlédnout film »

Poklad na Sierra Madre

Poklad na Sierra Madre

Na dva tulácké smolaře (Humphrey Bogart a Tim Holt) a mrzutého zlatokopa (Walter Huston) se usměje štěstí a objeví zlato. Ovládne je chamtivost, která zcela pomate jejich mysl Online online film získal dva Oscary, za režii a scénář. Bogart sice nedostal žádnou cenu, ale jeho výkon online ve filmu je oceňován dodnes. Film online zdarma neztratil nic ze své působivosti a o půl století později byl Americkým filmovým institutem vybrán mezi 100 nejlepších amerických filmů všech dob. shlédnout film »