Ángel negro (1978)

Dnes je 30.5. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Ángel negro zdarma

Hodnocení filmu:

5.4 / 10

Film režíroval:

Tulio Demicheli  (†78 let)

Producent filmu:

Fabiola Falcón

Hudbu k filmu vytvořili:

Adolfo Waitzman  (88 let)

Kamera a efekty:

Hans Burmann

Film uveden také pod názvy:

  • Ángel negro

Oficiální distributor:

Producciones Escorpión

Shlédnout Ángel negro film z roku 1978 online

Ángel negro

Shlédnout film Ángel negro

Videosoubor: 1769670403H264.mkv

Stopáž: 01:27:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Mónica RandallJorge RiveroSandra Mozarowsky


Film Ángel negro přidal do databáze uživatel youngandhungry, za jeho úsilí mu děkujeme. Youngandhungry také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Vzpoura bezejmenných

Vzpoura bezejmenných

Polsky celovečerní umělecký online film s historickou thematikou. Děj se odehrává v polovině 17. stol., kdy pod vlivem povstání Chmelnického na Ukrajině povstali proti svým pánům i sedláci na velkých územích Polska. Hrdinou filmu je svobodomyslný šlechtic Kostka Napierski, který vyburcuje sedláky v Podhalí ke vzpouře a v součinnosti s Chmelnickým se chce postavit proti královým a panským vojskům. Přípravy k povstání jsou však vyzrazeny a Kostka s ostatními osnovateli vzpoury je zradou zajat a odsouzen k smrti. (FILMOVÝ PŘEHLED 26 / 1956) shlédnout film »

Letec

Letec

Život Howarda Hughese patří k nejvíce fascinujícím příběhům, jaké Amerika předchozího století zrodila. Tento letecký průkopník, řežisér i producent, ropný magnát a muž nejedné další činnosti a tváře totiž vynikal nejen svým všestranným talentem, ale i svou výstřední povahou. A online film THE AVIATOR v režii legendárního Martina Scorseseho (Zuřící býk, Mafiáni) se bude soustředit právě na nejzajímavější úsek Hughesovy (Leonardo DiCaprio) životní dráhy... shlédnout film »