Fantastic Four, The (1994)

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Fantastic Four, The zdarma

  • Rok uvedení: 1994
  • Délka filmu: 1 hod 30 min
  • Země původu:  Německo,  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi
  • Formát obrazu: 1.85:1  (Akademie standard)
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

3.9 / 10

Film režíroval:

Oley Sassone

Producenti filmu:

Roger Corman  (93 let)Bernd Eichinger  (†62 let)Steven RabinerGlenn GarlandJan Kikumoto

Hudbu k filmu vytvořili:

David WurstEric Wurst

Kamera a efekty:

Mark Parry

Film uveden také pod názvy:

  • Fantastična četvorka
  • O Quarteto Fantástico
  • The Fantastic Four

Oficiální distributor:

New Horizons

Shlédnout Fantastic Four, The film z roku 1994 online

Fantastic Four, The

Shlédnout film Fantastic Four, The

Videosoubor: 477544423.ogv

Stopáž: 01:29:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

George Gaynes  (Professor)Jay Underwood  (Johnny Storm)Alex Hyde-White  (Dr. Reed Richards)Patrick Richwood  (Messenger)Michael Bailey Smith  (Ben Grimm)Mercedes McNab  (Young Susan)Joseph Culp  (Dr. Doom)Carl Ciarfalio  (Thing)Phillip Van Dyke  (Young Johnny)Rebecca Staab  (Susan Storm)Ricky Dean Logan  (Busboy)Robert Alan Beuth  (Dr. Hauptman)Howard Shangraw  (Kragstadt)Chuck Butto  (Weasel)Ian Trigger  (Jeweler)Annie Gagen  (Mrs. Storm)David Keith Miller  (Trigorin)Kat Green  (Alicia Masters)Todd Blood  (Henchmen)Sandra Albornoz  (Electra)Michele Brown  (Lyja)Corey William Parys  (Henchman)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (PG)

Tématicky podobné tituly:

NightMan  (1997)Catwoman  (2004)Želví nindžové II  (1991)Návrat neuvěřitelného Hulka  (1988)Ichi the Killer  (2001)Akira  (1988)Adventures of Captain Marvel  (1941)Magická zbraň  (2000)Superman and the Mole Men  (1951)Uzumaki  (2000)


Film Fantastic Four, The přidal do databáze uživatel elis12345678910, za jeho úsilí mu děkujeme. Elis12345678910 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »