Fantastic Four, The (1994)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Fantastic Four, The zdarma

  • Rok uvedení: 1994
  • Délka filmu: 1 hod 30 min
  • Země původu:  Německo,  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Sci-Fi
  • Formát obrazu: 1.85:1  (Akademie standard)
  • Barevné podání: Barevný

Hodnocení filmu:

3.9 / 10

Film režíroval:

Oley Sassone

Producenti filmu:

Roger Corman  (93 let)Bernd Eichinger  (†62 let)Steven RabinerGlenn GarlandJan Kikumoto

Hudbu k filmu vytvořili:

David WurstEric Wurst

Kamera a efekty:

Mark Parry

Film uveden také pod názvy:

  • Fantastična četvorka
  • O Quarteto Fantástico
  • The Fantastic Four

Oficiální distributor:

New Horizons

Shlédnout Fantastic Four, The film z roku 1994 online

Fantastic Four, The

Shlédnout film Fantastic Four, The

Videosoubor: 477544423.ogv

Stopáž: 01:29:55 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

George Gaynes  (Professor)Jay Underwood  (Johnny Storm)Alex Hyde-White  (Dr. Reed Richards)Patrick Richwood  (Messenger)Michael Bailey Smith  (Ben Grimm)Mercedes McNab  (Young Susan)Joseph Culp  (Dr. Doom)Carl Ciarfalio  (Thing)Phillip Van Dyke  (Young Johnny)Rebecca Staab  (Susan Storm)Ricky Dean Logan  (Busboy)Robert Alan Beuth  (Dr. Hauptman)Howard Shangraw  (Kragstadt)Chuck Butto  (Weasel)Ian Trigger  (Jeweler)Annie Gagen  (Mrs. Storm)David Keith Miller  (Trigorin)Kat Green  (Alicia Masters)Todd Blood  (Henchmen)Sandra Albornoz  (Electra)Michele Brown  (Lyja)Corey William Parys  (Henchman)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (PG)

Tématicky podobné tituly:

NightMan  (1997)Catwoman  (2004)Želví nindžové II  (1991)Návrat neuvěřitelného Hulka  (1988)Ichi the Killer  (2001)Akira  (1988)Adventures of Captain Marvel  (1941)Magická zbraň  (2000)Superman and the Mole Men  (1951)Uzumaki  (2000)


Film Fantastic Four, The přidal do databáze uživatel elis12345678910, za jeho úsilí mu děkujeme. Elis12345678910 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Ratatouille

Ratatouille

Oscarem oceněný režisér Brad Bird a vypravěčští mistři z Pixar Animation Studios uvádějí online film Ratatouille, nejoriginálnější komedii letošního léta o tak bizarním přátelství, jaké si jen lze představit. Hlavním hrdinou filmu je krysák Remy, který odvážně sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Společně se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim se vydají za svým cílem stát se nejvyhlášenějším kuchařem v Paříži.Remy měl celý život dokonalý čich a na krysu také velice neobvyklý sen: vařit v luxusní restauraci... shlédnout film »

Murs, murs

Murs, murs

Mur Murs je dokumentární online film o „nástěnných malbách“ v Los Angeles, tedy o malbách na zdích tohoto města. Kdo je maluje. Kdo je platí. Kdo se na ně dívá. Jak se toto město, které je hlavním městem filmu, ukazuje bez triků, se svými obyvateli a svými šeptajícími zdmi. Kalifornské zdi promlouvají k Francouzce, která je objevuje. shlédnout film »