Baignade en mer (1897)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Baignade en mer zdarma

Hodnocení filmu:

5.9 / 10

Film režíroval:

Louis Lumière  (†84 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Baignade en mer

Oficiální distributor:

Lumière

Shlédnout Baignade en mer film z roku 1897 online

Baignade en mer

Shlédnout film Baignade en mer

Videosoubor: 602491012_BEM_DVDRip_TreZzoR-XVid.avi

Stopáž: 00:01:01 Přehrát film ZDARMA


Film Baignade en mer přidal do databáze uživatel beetlinka, za jeho úsilí mu děkujeme. Beetlinka také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »