Lethargy (2002)

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Lethargy zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Krátkometrážní
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Stereo

Hodnocení filmu:

5.1 / 10

Film režírovali:

Joshua Safdie  (34 let)David Gelb  (35 let)

Film uveden také pod názvy:

  • Lethargy

Shlédnout Lethargy film z roku 2002 online

Lethargy

Shlédnout film Lethargy

Videosoubor: Lethargy-XVid.avi

Stopáž: -1:00:-37 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Robert Downey Jr.  (Animal Therapist)Edward Burns  (Store Clerk)David Gelb  (Prometheus)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 2. 2002

Film Lethargy přidal do databáze uživatel mablatak, za jeho úsilí mu děkujeme. Mablatak také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »