Mystery of Brudenell Court, The (1924)

Dnes je 19.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Mystery of Brudenell Court, The zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Hugh Croise

Shlédnout Mystery of Brudenell Court, The film z roku 1924 online

Mystery of Brudenell Court, The

Shlédnout film Mystery of Brudenell Court, The

Videosoubor: 3624222465-XVid.avi

Stopáž: -1:00:-5 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

John F. Hamilton


Film Mystery of Brudenell Court, The přidal do databáze uživatel adagombitova, za jeho úsilí mu děkujeme. Adagombitova také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.cz

Tip na dnešní den:


Sedam i po

Sedam i po

Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které online film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti. shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »