Columbo: V nouzi poznáš přítele (1974)

Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Columbo: V nouzi poznáš přítele zdarma

 • Rok uvedení: 1974
 • Délka tv filmu: 1 hod 35 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
 • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení tv filmu:

8.4 / 10

TV Film režíroval:

Ben Gazzara  (†81 let)

Producenti tv filmu:

Dean Hargrove  (81 let)Roland Kibbee  (105 let)Edward K. Dodds  (97 let)

Hudbu k tv filmu vytvořili:

Billy Goldenberg  (83 let)Dick DeBenedictis  (82 let)

Kamera a efekty:

William Cronjager  (89 let)

TV Film uveden také pod názvy:

 • Columbo" A Friend in Deed
 • A Friend in Deed

Oficiální distributor:

Universal TV

Shlédnout Columbo: V nouzi poznáš přítele tv film z roku 1974 online

Hugh Caldwell v afektu zavraždil svou ženu Janice. Ještě v šoku volá svého souseda a nejlepšího přítele Marka Halperina, který slíbí, že se o vše postará. Zatímco Hugh si před zraky dostatečného počtu svědků dává drink v místním baru, předstírá Mark vloupání do domu svého souseda. A aby bylo jeho alibi dokonalejší, zavolá ještě z nočního podniku Hugh své ženě a předstírá rozhovor. Ve skutečnosti je u druhého aparátu Mark. Vše je připraveno, vražda bude vypadat jako dílo zlodějů klenotů, které zaskočilo paní domu. Zpět ve svém domě začne Mark hádku s manželkou Margret, během níž náhle upozorní na muže, který údajně prchá z domu Caldwellů. Okamžitě upozorní policii a jelikož je sám vysokým policejním úředníkem, jeho muži jsou okamžitě na místě činu. Mezi nimi i poručík Columbo, který jako vždy začíná mít pochyby o předkládané verzi zločinu. Během pohřbu Janice žádá Mark od svého přítele za perfektně odvedenou práci protislužbu. Tentokrát má zemřít paní Margaret Halperin.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Columbo: V nouzi poznáš přítele

Shlédnout tv film Columbo: V nouzi poznáš přítele

Videosoubor: 1974-COLUMBO-V-NOUZI-POZNAS-PRITELE.wmv

Stopáž: 01:34:57 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Peter Falk  (Columbo)Rosemary Murphy  (Margaret Halperin)John CalvinPaul Sorensen  (Police Pilot)Richard Kiley  (Mark Halperin)Val Avery  (Artie Jessup)Mike Lally  (2nd Bartender)Michael Jeffers  (Barfly)Max Wagner  (Barfly)Victor Campos  (Doyle)Byron Morrow  (Amos Lawrence)John Calvin  (Charlie Shoup)Duke Fishman  (Cop)Cosmo Sardo  (Club Member)Alma Beltran  (Mrs. Fernandez)Eleanor Zee  (Thelma)T.J. Castronovo  (Policeman)John Finnegan  (Lt. Duffy)Albert Popwell  (Al Como)Arlene Martel  (Salesgirl)Jack Krupnick  (Limousine Driver)James V. Christy  (Sharkey)Eric Christmas  (Bruno Wexler)Michael McGuire  (Hugh Caldwell)Dianne Travis  (Woman In Bar)Ben Frommer  (Bartender)Joshua Bryant  (Dr. MacMurray)Bernie Kuby  (Nathan Flowers)Eldon Burke  (Photographer)Ben Marino  (Sgt. Ned Randall)Mickey Golden  (Reporter)Judson Morgan  (Charles)Richard Lanci  (1st Patrolman)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Německo 14. 1. 1992
 • USA 5. 5. 1974

Film Columbo: V nouzi poznáš přítele přidal do databáze uživatel 33hanik, za jeho úsilí mu děkujeme. 33hanik také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »