Columbo: V nouzi poznáš přítele (1974)

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
Columbo: V nouzi poznáš přítele zdarma

 • Rok uvedení: 1974
 • Délka tv filmu: 1 hod 35 min
 • Země původu:  USA
 • Originální jazyk: Angličtina
 • Žánr: Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
 • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
 • Barevné podání: Barevný
 • Zvuk: Mono

Hodnocení tv filmu:

8.4 / 10

TV Film režíroval:

Ben Gazzara  (†81 let)

Producenti tv filmu:

Dean Hargrove  (81 let)Roland Kibbee  (105 let)Edward K. Dodds  (97 let)

Hudbu k tv filmu vytvořili:

Billy Goldenberg  (83 let)Dick DeBenedictis  (82 let)

Kamera a efekty:

William Cronjager  (89 let)

TV Film uveden také pod názvy:

 • Columbo" A Friend in Deed
 • A Friend in Deed

Oficiální distributor:

Universal TV

Shlédnout Columbo: V nouzi poznáš přítele tv film z roku 1974 online

Hugh Caldwell v afektu zavraždil svou ženu Janice. Ještě v šoku volá svého souseda a nejlepšího přítele Marka Halperina, který slíbí, že se o vše postará. Zatímco Hugh si před zraky dostatečného počtu svědků dává drink v místním baru, předstírá Mark vloupání do domu svého souseda. A aby bylo jeho alibi dokonalejší, zavolá ještě z nočního podniku Hugh své ženě a předstírá rozhovor. Ve skutečnosti je u druhého aparátu Mark. Vše je připraveno, vražda bude vypadat jako dílo zlodějů klenotů, které zaskočilo paní domu. Zpět ve svém domě začne Mark hádku s manželkou Margret, během níž náhle upozorní na muže, který údajně prchá z domu Caldwellů. Okamžitě upozorní policii a jelikož je sám vysokým policejním úředníkem, jeho muži jsou okamžitě na místě činu. Mezi nimi i poručík Columbo, který jako vždy začíná mít pochyby o předkládané verzi zločinu. Během pohřbu Janice žádá Mark od svého přítele za perfektně odvedenou práci protislužbu. Tentokrát má zemřít paní Margaret Halperin.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Columbo: V nouzi poznáš přítele

Shlédnout tv film Columbo: V nouzi poznáš přítele

Videosoubor: 1974-COLUMBO-V-NOUZI-POZNAS-PRITELE.wmv

Stopáž: 01:34:57 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Peter Falk  (Columbo)Rosemary Murphy  (Margaret Halperin)John CalvinPaul Sorensen  (Police Pilot)Richard Kiley  (Mark Halperin)Val Avery  (Artie Jessup)Mike Lally  (2nd Bartender)Michael Jeffers  (Barfly)Max Wagner  (Barfly)Victor Campos  (Doyle)Byron Morrow  (Amos Lawrence)John Calvin  (Charlie Shoup)Duke Fishman  (Cop)Cosmo Sardo  (Club Member)Alma Beltran  (Mrs. Fernandez)Eleanor Zee  (Thelma)T.J. Castronovo  (Policeman)John Finnegan  (Lt. Duffy)Albert Popwell  (Al Como)Arlene Martel  (Salesgirl)Jack Krupnick  (Limousine Driver)James V. Christy  (Sharkey)Eric Christmas  (Bruno Wexler)Michael McGuire  (Hugh Caldwell)Dianne Travis  (Woman In Bar)Ben Frommer  (Bartender)Joshua Bryant  (Dr. MacMurray)Bernie Kuby  (Nathan Flowers)Eldon Burke  (Photographer)Ben Marino  (Sgt. Ned Randall)Mickey Golden  (Reporter)Judson Morgan  (Charles)Richard Lanci  (1st Patrolman)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (12)

Datum uvedení do kin nebo online:

 • Německo 14. 1. 1992
 • USA 5. 5. 1974

Film Columbo: V nouzi poznáš přítele přidal do databáze uživatel 33hanik, za jeho úsilí mu děkujeme. 33hanik také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »