Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Brak zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Délka filmu: 1 hod 26 min
  • Země původu:  Česko
  • Originální jazyk: čeština
  • Žánr: Drama, Komedie
  • Zvuk: Dolby SR

Hodnocení filmu:

5.1 / 10

Film režírovali:

Karel SpěváčekKarel Spevácek

Kamera a efekty:

Tomáš KrestaTomás Kresta

Film uveden také pod názvy:

  • Brak

Shlédnout Brak film z roku 2002 online

Brak

Shlédnout film Brak

Videosoubor: 2002-BRAK.mp4

Stopáž: 01:25:57 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Barbora Štěpánová  (Majitelka Domu)Miroslav Moravec  (Fbio)Vladimír Škultéty  (Honza)Jiří Korn  (Zabijk)Pavel MelounekJan Plouhar  (Petr)Paula Wild  (Nicol)Miroslav CipraHana Holišová  (Adla)Antonie Talacková  (Petra)Ondřej Nosálek  (Karel)Rudolf Máhrla  (Dedecek)Zdeněk KnedlaMichael Viktořík  (Iggy)Hana KovaříkováPavel Melounek  (Mexican)Jakub Safránek  (Pizza poslcek)Hana Kovaríková  (Jana)Dagmar Moránová  (Katka)Miroslav Copra  (Katcin prtel)Cyril Podolský  (Kay)Zelezný Zekon  (Vesnican)Richard Polzer  (Vesnican)Petr Stuchlík  (Gauco)Dave Mendez  (Cernoch)Jana Ambrosová  (Jindra)Matyás Brezina  (Tony)Petr Kopcil  (Pumpkin)Jitka Adamusová  (Honey)Tomás DedekJirí DlabajaMarkéta HanzlováKaterina HofmannováKaterina HrebíckováAneta IvanovskáEva KrálováMarcela LhotskáEva MaderováPham MaiLukás ManMagda PekarováEva PilíkováPavel RysavýMiloslav TlustákMarek SosolíkNavyen YvananJosef ZvolenskýZdenek Knedlo  (Mexican)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 7. 11. 2002

Tématicky podobné tituly:

Připoutejte se, prosím!  (1980)Limonádový Joe aneb Koňská opera  (1964)Akumulátor 1  (1994)Mladý Frankenstein  (1974)Scary Movie 3  (2003)Brak  (2002)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Manituova bota  (2001)The Great Texas Dynamite Chase  (1976)Love at First Bite  (1979)


Film Brak přidal do databáze uživatel pale9, za jeho úsilí mu děkujeme. Pale9 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »