Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Brak zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Délka filmu: 1 hod 26 min
  • Země původu:  Česko
  • Originální jazyk: čeština
  • Žánr: Drama, Komedie
  • Zvuk: Dolby SR

Hodnocení filmu:

5.1 / 10

Film režírovali:

Karel SpěváčekKarel Spevácek

Kamera a efekty:

Tomáš KrestaTomás Kresta

Film uveden také pod názvy:

  • Brak

Shlédnout Brak film z roku 2002 online

Brak

Shlédnout film Brak

Videosoubor: 2002-BRAK.mp4

Stopáž: 01:25:57 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Barbora Štěpánová  (Majitelka Domu)Miroslav Moravec  (Fbio)Vladimír Škultéty  (Honza)Jiří Korn  (Zabijk)Pavel MelounekJan Plouhar  (Petr)Paula Wild  (Nicol)Miroslav CipraHana Holišová  (Adla)Antonie Talacková  (Petra)Ondřej Nosálek  (Karel)Rudolf Máhrla  (Dedecek)Zdeněk KnedlaMichael Viktořík  (Iggy)Hana KovaříkováPavel Melounek  (Mexican)Jakub Safránek  (Pizza poslcek)Hana Kovaríková  (Jana)Dagmar Moránová  (Katka)Miroslav Copra  (Katcin prtel)Cyril Podolský  (Kay)Zelezný Zekon  (Vesnican)Richard Polzer  (Vesnican)Petr Stuchlík  (Gauco)Dave Mendez  (Cernoch)Jana Ambrosová  (Jindra)Matyás Brezina  (Tony)Petr Kopcil  (Pumpkin)Jitka Adamusová  (Honey)Tomás DedekJirí DlabajaMarkéta HanzlováKaterina HofmannováKaterina HrebíckováAneta IvanovskáEva KrálováMarcela LhotskáEva MaderováPham MaiLukás ManMagda PekarováEva PilíkováPavel RysavýMiloslav TlustákMarek SosolíkNavyen YvananJosef ZvolenskýZdenek Knedlo  (Mexican)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 7. 11. 2002

Tématicky podobné tituly:

Připoutejte se, prosím!  (1980)Limonádový Joe aneb Koňská opera  (1964)Akumulátor 1  (1994)Mladý Frankenstein  (1974)Scary Movie 3  (2003)Brak  (2002)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Manituova bota  (2001)The Great Texas Dynamite Chase  (1976)Love at First Bite  (1979)


Film Brak přidal do databáze uživatel pale9, za jeho úsilí mu děkujeme. Pale9 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Denně předstupuji před tvou tvář

Denně předstupuji před tvou tvář

Jak dějiny Evropy 20. století zasáhly do životů obyčejných lidí Online online film o pokoře a víře. Hlavní postavou filmu Denně předstupuji před tvou tvář... je sudetský Němec František Eimann, který byl po válce „odsunut“, ale touha po domově ho táhla zpátky do Orlických hor. (LFŠ 2007) shlédnout film »

Krysař

Krysař

Moderní zpracování středověké německé legendy o krysaři, který ztrestá hříšné a zpupné město Hammeln. Je to jeden z nejnáročnějších online filmů, které kdy byly ve světě animovaného filmu natočeny. Expresivně, dramaticky stylizované loutky a scény se stávají krutým obrazem života, z něhož vymizel cit a láska Online online film Krysař patří plným právem mezi základní díla české i světové animované tvorby. shlédnout film »