Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Brak zdarma

  • Rok uvedení: 2002
  • Délka filmu: 1 hod 26 min
  • Země původu:  Česko
  • Originální jazyk: čeština
  • Žánr: Drama, Komedie
  • Zvuk: Dolby SR

Hodnocení filmu:

5.1 / 10

Film režírovali:

Karel SpěváčekKarel Spevácek

Kamera a efekty:

Tomáš KrestaTomás Kresta

Film uveden také pod názvy:

  • Brak

Shlédnout Brak film z roku 2002 online

Brak

Shlédnout film Brak

Videosoubor: 2002-BRAK.mp4

Stopáž: 01:25:57 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

Barbora Štěpánová  (Majitelka Domu)Miroslav Moravec  (Fbio)Vladimír Škultéty  (Honza)Jiří Korn  (Zabijk)Pavel MelounekJan Plouhar  (Petr)Paula Wild  (Nicol)Miroslav CipraHana Holišová  (Adla)Antonie Talacková  (Petra)Ondřej Nosálek  (Karel)Rudolf Máhrla  (Dedecek)Zdeněk KnedlaMichael Viktořík  (Iggy)Hana KovaříkováPavel Melounek  (Mexican)Jakub Safránek  (Pizza poslcek)Hana Kovaríková  (Jana)Dagmar Moránová  (Katka)Miroslav Copra  (Katcin prtel)Cyril Podolský  (Kay)Zelezný Zekon  (Vesnican)Richard Polzer  (Vesnican)Petr Stuchlík  (Gauco)Dave Mendez  (Cernoch)Jana Ambrosová  (Jindra)Matyás Brezina  (Tony)Petr Kopcil  (Pumpkin)Jitka Adamusová  (Honey)Tomás DedekJirí DlabajaMarkéta HanzlováKaterina HofmannováKaterina HrebíckováAneta IvanovskáEva KrálováMarcela LhotskáEva MaderováPham MaiLukás ManMagda PekarováEva PilíkováPavel RysavýMiloslav TlustákMarek SosolíkNavyen YvananJosef ZvolenskýZdenek Knedlo  (Mexican)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • Česko 7. 11. 2002

Tématicky podobné tituly:

Připoutejte se, prosím!  (1980)Limonádový Joe aneb Koňská opera  (1964)Akumulátor 1  (1994)Mladý Frankenstein  (1974)Scary Movie 3  (2003)Brak  (2002)Kung prásk: Smrtonosná smrt  (2002)Manituova bota  (2001)The Great Texas Dynamite Chase  (1976)Love at First Bite  (1979)


Film Brak přidal do databáze uživatel pale9, za jeho úsilí mu děkujeme. Pale9 také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »