Beauty and the Beast (1987)

Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Beauty and the Beast zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Eugene MarnerEugene Marner

Producenti filmu:

Menahem Golan  (†85 let)Yoram GlobusItzik KolPatricia Ruben

Hudbu k filmu vytvořil:

Lori McKelvey

Kamera a efekty:

Avraham Karpick

Film uveden také pod názvy:

  • La belle et la bête
  • Lepotica i zver
  • La bella e la bestia
  • Cannon Movie Tales: Beauty and the Beast
  • Die Schöne und das Biest
  • Szépség és a szörnyeteg
  • Beauty and the Beast

Oficiální distributor:

Golan-Globus Productions

Shlédnout Beauty and the Beast film z roku 1987 online

Klasický pohádkový příběh, zpracovaný tentokráte režisérem Eugenem Marnerem, nás zavádí do známého prostředí tajuplného hradu, kam na noc zavítal cestující kupec. A protože ho doma čeká půvabná dcerka, utrhne zde pro ni růži. Tím ovšem rozlítí Zvíře, hradního pána, který jej propustí až se slibem, že ho nahradí jeho pohledná dcera. Jinak kupec zemře. Dívka se nakonec pro milovaného tatínka obětuje. A může se tak rozehrát příběh lásky, jež je silnější než všechny kletby světa...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Beauty and the Beast

Shlédnout film Beauty and the Beast

Videosoubor: rip_beanthbe_1987.mpg

Stopáž: 01:34:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

John Savage  (Beast)Rebecca De Mornay  (Beauty)Diana RiggCarmela Marner  (Bettina)Yossi Graber  (Father)Jack Messinger  (Frederick)Ya'ackov Ben  (Bailiff)Joseph Bee  (Oliver)Michael Schneider  (Kuppel)Ruth Harlap  (Isabella)Tzipi Mor  (1st Maid)Firat Kanter  (2nd Maid)Rafi Goldvasser  (Acrobat)Eduardo Hobshar  (Acrobat)Nitzan Zytzer  (Acrobat)Eran Lavy  (Acrobat)Deborah Sherph  (Innkeeper)Amiram Atias  (Statue)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (G)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 4. 1987

Tématicky podobné tituly:

Zpívání v dešti  (1952)S čerty nejsou žerty  (1985)Snídaně u Tiffanyho  (1961)Terminátor  (1984)Příběh z Filadelfie  (1940)Tanec s vlky  (1990)Mildred Pierceová  (1945)Střihoruký Edward  (1990)Jih proti Severu  (1939)Kristián  (1939)


Film Beauty and the Beast přidal do databáze uživatel nagy, za jeho úsilí mu děkujeme. Nagy také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »