Beauty and the Beast (1987)

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Beauty and the Beast zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Eugene MarnerEugene Marner

Producenti filmu:

Menahem Golan  (†85 let)Yoram GlobusItzik KolPatricia Ruben

Hudbu k filmu vytvořil:

Lori McKelvey

Kamera a efekty:

Avraham Karpick

Film uveden také pod názvy:

  • La belle et la bête
  • Lepotica i zver
  • La bella e la bestia
  • Cannon Movie Tales: Beauty and the Beast
  • Die Schöne und das Biest
  • Szépség és a szörnyeteg
  • Beauty and the Beast

Oficiální distributor:

Golan-Globus Productions

Shlédnout Beauty and the Beast film z roku 1987 online

Klasický pohádkový příběh, zpracovaný tentokráte režisérem Eugenem Marnerem, nás zavádí do známého prostředí tajuplného hradu, kam na noc zavítal cestující kupec. A protože ho doma čeká půvabná dcerka, utrhne zde pro ni růži. Tím ovšem rozlítí Zvíře, hradního pána, který jej propustí až se slibem, že ho nahradí jeho pohledná dcera. Jinak kupec zemře. Dívka se nakonec pro milovaného tatínka obětuje. A může se tak rozehrát příběh lásky, jež je silnější než všechny kletby světa...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Beauty and the Beast

Shlédnout film Beauty and the Beast

Videosoubor: rip_beanthbe_1987.mpg

Stopáž: 01:34:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

John Savage  (Beast)Rebecca De Mornay  (Beauty)Diana RiggCarmela Marner  (Bettina)Yossi Graber  (Father)Jack Messinger  (Frederick)Ya'ackov Ben  (Bailiff)Joseph Bee  (Oliver)Michael Schneider  (Kuppel)Ruth Harlap  (Isabella)Tzipi Mor  (1st Maid)Firat Kanter  (2nd Maid)Rafi Goldvasser  (Acrobat)Eduardo Hobshar  (Acrobat)Nitzan Zytzer  (Acrobat)Eran Lavy  (Acrobat)Deborah Sherph  (Innkeeper)Amiram Atias  (Statue)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (G)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 4. 1987

Tématicky podobné tituly:

Zpívání v dešti  (1952)S čerty nejsou žerty  (1985)Snídaně u Tiffanyho  (1961)Terminátor  (1984)Příběh z Filadelfie  (1940)Tanec s vlky  (1990)Mildred Pierceová  (1945)Střihoruký Edward  (1990)Jih proti Severu  (1939)Kristián  (1939)


Film Beauty and the Beast přidal do databáze uživatel nagy, za jeho úsilí mu děkujeme. Nagy také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Takovej barevnej vocas letící komety

Takovej barevnej vocas letící komety

Vloni v červnu zemřel Filip Topol. O půl roku později začal vznikat celovečerní dokumentární online film Takovej barevnej vocas letící komety, který vypráví o jeho životě a o historii jeho kapely Psí vojáci.Dokument by měl zachytit téměř celý život Filipa Topola, podstatu jeho osobnosti, jeho zájmy a propojení s kapelou. Tvůrci budou klást důraz na osobní, tedy ne vždy vyloženě faktografické momenty, které ukážou drsné i humorné okamžiky Topolova života. Premiéra filmu by měla být zhruba za rok. shlédnout film »

Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »