Beauty and the Beast (1987)

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Beauty and the Beast zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režírovali:

Eugene MarnerEugene Marner

Producenti filmu:

Menahem Golan  (†85 let)Yoram GlobusItzik KolPatricia Ruben

Hudbu k filmu vytvořil:

Lori McKelvey

Kamera a efekty:

Avraham Karpick

Film uveden také pod názvy:

  • La belle et la bête
  • Lepotica i zver
  • La bella e la bestia
  • Cannon Movie Tales: Beauty and the Beast
  • Die Schöne und das Biest
  • Szépség és a szörnyeteg
  • Beauty and the Beast

Oficiální distributor:

Golan-Globus Productions

Shlédnout Beauty and the Beast film z roku 1987 online

Klasický pohádkový příběh, zpracovaný tentokráte režisérem Eugenem Marnerem, nás zavádí do známého prostředí tajuplného hradu, kam na noc zavítal cestující kupec. A protože ho doma čeká půvabná dcerka, utrhne zde pro ni růži. Tím ovšem rozlítí Zvíře, hradního pána, který jej propustí až se slibem, že ho nahradí jeho pohledná dcera. Jinak kupec zemře. Dívka se nakonec pro milovaného tatínka obětuje. A může se tak rozehrát příběh lásky, jež je silnější než všechny kletby světa...

Zdroj: doporučený popis od distributora


Beauty and the Beast

Shlédnout film Beauty and the Beast

Videosoubor: rip_beanthbe_1987.mpg

Stopáž: 01:34:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

John Savage  (Beast)Rebecca De Mornay  (Beauty)Diana RiggCarmela Marner  (Bettina)Yossi Graber  (Father)Jack Messinger  (Frederick)Ya'ackov Ben  (Bailiff)Joseph Bee  (Oliver)Michael Schneider  (Kuppel)Ruth Harlap  (Isabella)Tzipi Mor  (1st Maid)Firat Kanter  (2nd Maid)Rafi Goldvasser  (Acrobat)Eduardo Hobshar  (Acrobat)Nitzan Zytzer  (Acrobat)Eran Lavy  (Acrobat)Deborah Sherph  (Innkeeper)Amiram Atias  (Statue)

Certifikace:více informací o MPAA

USA (G)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 1. 4. 1987

Tématicky podobné tituly:

Zpívání v dešti  (1952)S čerty nejsou žerty  (1985)Snídaně u Tiffanyho  (1961)Terminátor  (1984)Příběh z Filadelfie  (1940)Tanec s vlky  (1990)Mildred Pierceová  (1945)Střihoruký Edward  (1990)Jih proti Severu  (1939)Kristián  (1939)


Film Beauty and the Beast přidal do databáze uživatel nagy, za jeho úsilí mu děkujeme. Nagy také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »