The New Original Wonder Woman (1975)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
The New Original Wonder Woman zdarma

  • Rok uvedení: 1975
  • Délka tv filmu: 1 hod 14 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný, Sci-Fi
  • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Mono

Hodnocení tv filmu:

9.1 / 10

TV Film režíroval:

Leonard Horn  (†49 let)

Producenti tv filmu:

Douglas S. CramerPeter J. Elkington

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Charles Fox  (79 let)

Kamera a efekty:

Dennis Dalzell  (84 let)

TV Film uveden také pod názvy:

  • Wonder Woman" The New Original Wonder Woman

Oficiální distributor:

Douglas S. Cramer Company

Shlédnout The New Original Wonder Woman tv film z roku 1975 online

The New Original Wonder Woman

Shlédnout tv film The New Original Wonder Woman

Videosoubor: rip_thneorwowo_1975-XVid.avi

Stopáž: 01:14:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Adolf Hitler  (Sám sebe)Kenneth Mars  (Colonel Von Blasko)Gregory Harrison  (First Lieutenant)Priscilla Barnes  (Amazon)Cloris Leachman  (Queen Hippolyta)Anne Ramsey  (Taxi Cab Driver)Henry Gibson  (Nikolas)Red Buttons  (Ashley Norman)John Randolph  (General Phil Blankenship)Benito Mussolini  (Sám sebe)Lynda Carter  (Diana Prince)Stella Stevens  (Marcia)Eric Braeden  (Captain Drangel)Fannie Flagg  (Amazon Doctor)Franklin D. Roosevelt  (Sám sebe)Winston Churchill  (Sám sebe)Lyle Waggoner  (Major Steve Trevor)Paul Frees  (Prologue Vyprávěč)Ian Wolfe  (Bank Manager)Severn Darden  (Bad Guy)Tom Rosqui  (Cop #2)Fritzi Burr  (Saleslady)Maida Severn  (Teutonic Woman)Inga Neilsen  (Rena)Helen Verbit  (Nurse)Jean Karlson  (2nd Amazon)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 7. 11. 1975

Tématicky podobné tituly:

Mlčení jehňátek  (1991)Big Lebowski  (1998)Fargo  (1996)Na sever severozápadní linkou  (1959)Doktor Živago  (1965)Hlavní podezřelý: Unesené dítě  (1995)King Kong  (1933)Vynález zkázy  (1958)Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly  (2003)Muž v ohni  (2004)


Film The New Original Wonder Woman přidal do databáze uživatel gejbrinka, za jeho úsilí mu děkujeme. Gejbrinka také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »