The New Original Wonder Woman (1975)

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Film
The New Original Wonder Woman zdarma

  • Rok uvedení: 1975
  • Délka tv filmu: 1 hod 14 min
  • Země původu:  USA
  • Originální jazyk: Angličtina
  • Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný, Sci-Fi
  • Formát obrazu: 1.33:1  (Akademie)
  • Barevné podání: Barevný
  • Zvuk: Mono

Hodnocení tv filmu:

9.1 / 10

TV Film režíroval:

Leonard Horn  (†49 let)

Producenti tv filmu:

Douglas S. CramerPeter J. Elkington

Hudbu k tv filmu vytvořil:

Charles Fox  (78 let)

Kamera a efekty:

Dennis Dalzell  (84 let)

TV Film uveden také pod názvy:

  • Wonder Woman" The New Original Wonder Woman

Oficiální distributor:

Douglas S. Cramer Company

Shlédnout The New Original Wonder Woman tv film z roku 1975 online

The New Original Wonder Woman

Shlédnout tv film The New Original Wonder Woman

Videosoubor: rip_thneorwowo_1975-XVid.avi

Stopáž: 01:14:12 Přehrát tv film ZDARMA

v TV Filmu hrají:

Adolf Hitler  (Sám sebe)Kenneth Mars  (Colonel Von Blasko)Gregory Harrison  (First Lieutenant)Priscilla Barnes  (Amazon)Cloris Leachman  (Queen Hippolyta)Anne Ramsey  (Taxi Cab Driver)Henry Gibson  (Nikolas)Red Buttons  (Ashley Norman)John Randolph  (General Phil Blankenship)Benito Mussolini  (Sám sebe)Lynda Carter  (Diana Prince)Stella Stevens  (Marcia)Eric Braeden  (Captain Drangel)Fannie Flagg  (Amazon Doctor)Franklin D. Roosevelt  (Sám sebe)Winston Churchill  (Sám sebe)Lyle Waggoner  (Major Steve Trevor)Paul Frees  (Prologue Vyprávěč)Ian Wolfe  (Bank Manager)Severn Darden  (Bad Guy)Tom Rosqui  (Cop #2)Fritzi Burr  (Saleslady)Maida Severn  (Teutonic Woman)Inga Neilsen  (Rena)Helen Verbit  (Nurse)Jean Karlson  (2nd Amazon)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 7. 11. 1975

Tématicky podobné tituly:

Mlčení jehňátek  (1991)Big Lebowski  (1998)Fargo  (1996)Na sever severozápadní linkou  (1959)Doktor Živago  (1965)Hlavní podezřelý: Unesené dítě  (1995)King Kong  (1933)Vynález zkázy  (1958)Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly  (2003)Muž v ohni  (2004)


Film The New Original Wonder Woman přidal do databáze uživatel gejbrinka, za jeho úsilí mu děkujeme. Gejbrinka také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »