Beirut Palermo Beirut (1999)

Dnes je 5.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Beirut Palermo Beirut zdarma

Hodnocení filmu:

0 / 10

Film režíroval:

Mahmoud Hojeij

Film uveden také pod názvy:

  • Beirut Palermo Beirut

Shlédnout Beirut Palermo Beirut film z roku 1999 online

Beirut Palermo Beirut

Shlédnout film Beirut Palermo Beirut

Videosoubor: BeirutPalermoBeirut.mp4

Stopáž: 00:16:23 Přehrát film ZDARMA


Film Beirut Palermo Beirut přidal do databáze uživatel cleoaemma, za jeho úsilí mu děkujeme. Cleoaemma také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Moderní architektura na Slovensku

Moderní architektura na Slovensku

Dokumentárny online film režiséra Ladislava Kaboša zachytáva premeny modernej architektúry Slovenska v priebehu pohnutých desaťročí 20. storočia. Približuje 16 najvýznamnejších diel od vzniku ČSR až po súčasnosť, pričom reflektuje aj významné historické momenty zrodu moderného Slovenska Online film obsahuje vzácne dobové zábery objektov v historických súvislostiach. Odbornou garantkou dokumentu je Henrieta Moravčíková, vedecká pracovníčka Ústavu stavebníctva a architektúry SAV. Kameramanom filmu je Dodo Šimončič... shlédnout film »

Nákupčí peří

Nákupčí peří

Jugoslávský barevný online film Nákupčí peří režiséra Aleksandra Petroviče je nesporně nejvýznamnějším činem a mezinárodně nejúspěšnějším dílem jugoslávské kinematografie posledních let. Vypráví baladický milostný příběh z jugoslávské Vojvodiny, z kraje, v němž žije pohromadě zcela nezvyklá směsice národností. Vedle Srbů, Slovinců, Rumunů a Maďarů je zde i velké množství Cikánů. A právě ti jsou hrdiny Petrovičova filmu... shlédnout film »