Mise na Mir (1997)

Dnes je 18.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Mise na Mir zdarma

Hodnocení filmu:

7.5 / 10

Film režírovali:

Ivan GalinIvan Galin

Producenti filmu:

Toni MyersDiane RobertsGraeme Ferguson  (89 let)Andrew GellisJudy CarrollJonathan BarkerPhyllis Ferguson

Hudbu k filmu vytvořili:

Micky ErbeMaribeth Solomon

Kamera a efekty:

David DouglasJames Neihouse

Film uveden také pod názvy:

  • A MIR űrállomás
  • Misión Mir
  • Mission to Mir

Oficiální distributor:

IMAX

Shlédnout Mise na Mir film z roku 1997 online

Mise na Mir spojuje dvě původně nesmiřitelné koncepce dobývání vesmíru a je současně unikátní prohlídkou ruské kosmické lodi Mir. Film byl natočen ve vesmíru americkými účastníky společného projektu a dokumentuje nově vzniklá přáteství astronautů z USA s ruskými kosmonauty na Miru, jak společně žijí, pracují a baví se v prostředí s nulovou gravitací. Připojte se k vesmírné průkopnici Shannon W. Lucid, která vše nahrává a filmuje a k jejím kolegům v jejich beztížném domově na pozadí panoramatu velkolepé kosmické scenérie.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Mise na Mir

Shlédnout film Mise na Mir

Videosoubor: rip_minami_1997.mpg

Stopáž: 00:40:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

August Schellenberg  (Vyprávěč)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (U)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 17. 10. 1997

Film Mise na Mir přidal do databáze uživatel eminaator, za jeho úsilí mu děkujeme. Eminaator také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Archa světel a stínů

Archa světel a stínů

Americké filmaře Martina a Osu Johnsonovi znal kdysi celý svět. Jejich filmy zdarma fotografie a knihy obdivoval Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Jack London či britská královská rodina. Dnes je jejich odkaz pozapomenut nejen v rodných Spojených státech, ale také v Africe, která je kdysi proslavila a kterou dokumentovali všemi dostupnými způsoby: filmováním z letadel, zvukovým filmem i natáčením v místech, do kterých se před nimi nikdo neodvážil... shlédnout film »

Dějiny na 8

Dějiny na 8

Dokumentarista Václav Táborský vytvořil v roce 1968 v Krátkém filmu vtipný střihový dokument, upozorňující veřejnost na pozoruhodný fakt, že letopočty české historie končící osmičkou jsou zpravidla zlomové a s odstupem doby to jsou dějinné milníky. Fejetonový snímek v období takzvané normalizace neunikl pozornosti "prověrkové komise", a tak nezávisle na tom, že mezitím V. Táborský emigroval do Kanady, Dějiny na osm "pozastavila v distribuci". Česky řečeno: online film skončil svůj život - do podzimu 1989 - v trezoru. shlédnout film »