Mise na Mir (1997)

Dnes je 23.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Mise na Mir zdarma

Hodnocení filmu:

7.5 / 10

Film režírovali:

Ivan GalinIvan Galin

Producenti filmu:

Toni MyersDiane RobertsGraeme Ferguson  (89 let)Andrew GellisJudy CarrollJonathan BarkerPhyllis Ferguson

Hudbu k filmu vytvořili:

Micky ErbeMaribeth Solomon

Kamera a efekty:

David DouglasJames Neihouse

Film uveden také pod názvy:

  • A MIR űrállomás
  • Misión Mir
  • Mission to Mir

Oficiální distributor:

IMAX

Shlédnout Mise na Mir film z roku 1997 online

Mise na Mir spojuje dvě původně nesmiřitelné koncepce dobývání vesmíru a je současně unikátní prohlídkou ruské kosmické lodi Mir. Film byl natočen ve vesmíru americkými účastníky společného projektu a dokumentuje nově vzniklá přáteství astronautů z USA s ruskými kosmonauty na Miru, jak společně žijí, pracují a baví se v prostředí s nulovou gravitací. Připojte se k vesmírné průkopnici Shannon W. Lucid, která vše nahrává a filmuje a k jejím kolegům v jejich beztížném domově na pozadí panoramatu velkolepé kosmické scenérie.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Mise na Mir

Shlédnout film Mise na Mir

Videosoubor: rip_minami_1997.mpg

Stopáž: 00:40:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

August Schellenberg  (Vyprávěč)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (U)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 17. 10. 1997

Film Mise na Mir přidal do databáze uživatel eminaator, za jeho úsilí mu děkujeme. Eminaator také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Suché léto

Suché léto

Nezapomenutelný film, který se pravidelně objevuje v anketách o nejlepších deset tureckých online filmů, vznikl jako adaptace povídky Necati Cumalıho. Mistrovské dílo režiséra Metina Erksana získalo jako vůbec první turecký online film významné mezinárodní ocenění: v roce 1964 vyhrálo Zlatého medvěda na Berlinale. Suché léto, příběh z venkova, který čerpá svoji dramatičnost z boje o vodu a zemi, reprezentuje v turecké kinematografii jeden z nejpůsobivějších zápasů mezi dobrem a zlem. Jeho protagonisty jsou bratři Osman a Hasan... shlédnout film »

Hallelujah

Hallelujah

Příběh vypráví o tragédii v životě zemědělského pachtýře plantáže bavlny Zaka Johnsona a jeho vztahu k svůdné a neřestné Chick Online online film byl natočen v Tennessee a byl jedním z prvních, kde hráli pouze černošští herci. Byl určen pro širokou veřejnost, ale výroba byla považována za tak riskantní, že vedení studia po režisérovi požadovalo, aby investoval do filmu vlastní peníze... shlédnout film »