Mise na Mir (1997)

Dnes je 24.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Mise na Mir zdarma

Hodnocení filmu:

7.5 / 10

Film režírovali:

Ivan GalinIvan Galin

Producenti filmu:

Toni MyersDiane RobertsGraeme Ferguson  (91 let)Andrew GellisJudy CarrollJonathan BarkerPhyllis Ferguson

Hudbu k filmu vytvořili:

Micky ErbeMaribeth Solomon

Kamera a efekty:

David DouglasJames Neihouse

Film uveden také pod názvy:

  • A MIR űrállomás
  • Misión Mir
  • Mission to Mir

Oficiální distributor:

IMAX

Shlédnout Mise na Mir film z roku 1997 online

Mise na Mir spojuje dvě původně nesmiřitelné koncepce dobývání vesmíru a je současně unikátní prohlídkou ruské kosmické lodi Mir. Film byl natočen ve vesmíru americkými účastníky společného projektu a dokumentuje nově vzniklá přáteství astronautů z USA s ruskými kosmonauty na Miru, jak společně žijí, pracují a baví se v prostředí s nulovou gravitací. Připojte se k vesmírné průkopnici Shannon W. Lucid, která vše nahrává a filmuje a k jejím kolegům v jejich beztížném domově na pozadí panoramatu velkolepé kosmické scenérie.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Mise na Mir

Shlédnout film Mise na Mir

Videosoubor: rip_minami_1997.mpg

Stopáž: 00:40:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

August Schellenberg  (Vyprávěč)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (U)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 17. 10. 1997

Film Mise na Mir přidal do databáze uživatel eminaator, za jeho úsilí mu děkujeme. Eminaator také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Kwaidan

Kwaidan

Dvoudílný japonský barevný širokoúhlý online film Kwaidan režiséra M. Kobajašiho obsahuje čtyři strašidelné povídky. První dvě povídky Černé vlasy a Sněhový královna jsou uváděny pod názvem Kwaidan Černé vlasy (Filmový přehled 16/1967), druhá dvojice Muž bez uší a Šálek pod názvem Kwaidan Muž bez uší Kwaidan patří podobně jako Rašomon, k těm nemnoha filmům japonské produkce, které přibližují západní mentalitě vzdálený duševní svět, aniž ho zkreslují a přílišně zjednodušují... shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »