Mise na Mir (1997)

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Film
Mise na Mir zdarma

Hodnocení filmu:

7.5 / 10

Film režírovali:

Ivan GalinIvan Galin

Producenti filmu:

Toni MyersDiane RobertsGraeme Ferguson  (90 let)Andrew GellisJudy CarrollJonathan BarkerPhyllis Ferguson

Hudbu k filmu vytvořili:

Micky ErbeMaribeth Solomon

Kamera a efekty:

David DouglasJames Neihouse

Film uveden také pod názvy:

  • A MIR űrállomás
  • Misión Mir
  • Mission to Mir

Oficiální distributor:

IMAX

Shlédnout Mise na Mir film z roku 1997 online

Mise na Mir spojuje dvě původně nesmiřitelné koncepce dobývání vesmíru a je současně unikátní prohlídkou ruské kosmické lodi Mir. Film byl natočen ve vesmíru americkými účastníky společného projektu a dokumentuje nově vzniklá přáteství astronautů z USA s ruskými kosmonauty na Miru, jak společně žijí, pracují a baví se v prostředí s nulovou gravitací. Připojte se k vesmírné průkopnici Shannon W. Lucid, která vše nahrává a filmuje a k jejím kolegům v jejich beztížném domově na pozadí panoramatu velkolepé kosmické scenérie.

Zdroj: doporučený popis od distributora


Mise na Mir

Shlédnout film Mise na Mir

Videosoubor: rip_minami_1997.mpg

Stopáž: 00:40:12 Přehrát film ZDARMA

ve Filmu hrají:

August Schellenberg  (Vyprávěč)

Certifikace:více informací o MPAA

UK (U)

Datum uvedení do kin nebo online:

  • USA 17. 10. 1997

Film Mise na Mir přidal do databáze uživatel eminaator, za jeho úsilí mu děkujeme. Eminaator také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »