Otvorena vrata (1994)

Dnes je 24.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Seriál
Otvorena vrata zdarma

Hodnocení tv seriálu:

0 / 10

TV Seriál režírovali:

Goran Marković  (73 let)Srđan Dragojević  (56 let)Mihailo VukobratovicMilos Radovic  (63 let)Miroslav Lekič  (64 let)Miloš Radivojević  (79 let)Branko Baletic  (73 let)

Kamera a efekty:

TV Seriál uveden také jako:

  • Otvorena vrata

Oficiální distributor:

Monte Royal Pictures


Seriál Otvorena vrata a aktuální díly přidal i udržuje aktuální díly uživatel Minuteman, za jeho úsilí mu děkujeme. Minuteman také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »