Otvorena vrata (1994)

Dnes je 19.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

TV Seriál
Otvorena vrata zdarma

Hodnocení tv seriálu:

0 / 10

TV Seriál režírovali:

Goran Marković  (72 let)Srđan Dragojević  (56 let)Mihailo VukobratovicMilos Radovic  (63 let)Miroslav Lekič  (64 let)Miloš Radivojević  (79 let)Branko Baletic  (73 let)

Kamera a efekty:

TV Seriál uveden také jako:

  • Otvorena vrata

Oficiální distributor:

Monte Royal Pictures


Seriál Otvorena vrata a aktuální díly přidal i udržuje aktuální díly uživatel Minuteman, za jeho úsilí mu děkujeme. Minuteman také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Nespatřené

Nespatřené

Film online zdarma přibližuje svět nevidomých dětí z pražské školy Jaroslava Ježka, které díky péči fotografky Daniely Horníčkové začaly samy fotografovat. Jejich fotky pomáhají vytvářet nové mosty mezi dvěma ostrovy našeho světa: mezi nespatřeným a viděným. Miroslav Janek, který je více spoluhráčem svých hrdinů než jejich režisérem, nám umožňuje sledovat proces natáčení, který se online ve filmu stává předmětem fascinujícího audiovizuálního dialogu autorů s jejich světem... shlédnout film »

Kolotoč

Kolotoč

Maďarský umělecký online film z vesnického prostředí. Vypráví o lásce nesmělé Mari Patakiové a prudkého Mátého Bíra zvítězivší nad zatvrzelostí Mariiných rodičů, kteří pro dceru sami vybrali ženicha. Mari a Máté jsou představiteli nového života na vesnici. Cesta Mariina otce do družstevního kolektivu je mnohem obtížnější, protože pouta, která jej táhnou k starému životu, jsou příliš silná. Závěr filmu však přesvědčuje, že i starý István Pataki své místo v nové společnosti najde. - Film online zdarma „Kolotoč" patří k nejzdařilejším filmům nové maďarské produkce... shlédnout film »