Kevin Brownlow | Spisovatel, Producent a Režisér

Dnes je 21.8. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Kevin Brownlow
Spisovatel, Producent a Režisér

  • Datum narození:2. 6. 1938
  • Místo narození:Crowborough, Sussex, Anglie, Velká Británie
  • Ve znamení:Blíženci
  • Věk: 80 let

Režísér Kevin Brownlow

1993D. W. Griffith: Otec filmu10 / 10
1987Buster Keaton: A Hard Act to Follow8.9 / 10

Kevin Brownlow v roli producenta

1993D. W. Griffith: Otec filmu10 / 10
1989Harold Lloyd: The Third Genius0 / 10
1925Přehlídka smrti8 / 10
1924Chamtivost8.3 / 10

Spisovatel, Kevin Brownlow

1993D. W. Griffith: Otec filmu10 / 10
1989Harold Lloyd: The Third Genius0 / 10

Osobnost Kevin Brownlow přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Raz dva

Raz dva

"Šok, který online film Raz dva vyvolal na canneském festivalu (u diváků, tisku a poroty, která mu udělila svou Velkou cenu), nás potěšil. Se svými sedmi filmy zdarma za téměř dvacet let obsadil Edward Yang už dlouho místo ve stínu "čínomilné cinefílie" (la cinéphilie sinophile). Uznávaný, zčásti uctívaný, ale nevnímaný a nepochopený nikdy tak zřetelně jako Chou Siao-sien, vůdčí postava tchaj-wanské nové vlny, k jejímž hlavním hybatelům Yang patřil." "Ve filmu Raz dva není zkušenosti, která by nebyla kopií nebo replikou jiné zkušenosti, jejím sousedem v prostoru nebo v montáži... shlédnout film »

Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »