Tad Horino | Herec

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Tad Horino
Herec

  • Datum narození:14. 8. 1921
  • Ve znamení:Lev
  • Věk: 98 let

Tad Horino jako herec

2002Kung prásk: Smrtonosná smrthrál jako Chew Fat Lip4.9 / 10
2001Mulholland Drivehrál jako Taka8.2 / 10
1991Columbo: Columbo a vražda rockové hvězdyhrál jako Gardener Ando Miaki7.8 / 10
1987Warm Hearts, Cold Feethrál jako Great0 / 10
1980Oh, God! Book IIhrál jako Mr. Yamamoto0 / 10
1979Peklo v Pacifikuhrál jako Yamada5.7 / 10

Osobnost Tad Horino přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »