Garrison Keillor | Spisovatel a Herec

Dnes je 24.1. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Garrison Keillor
Spisovatel a Herec

  • Rodné jméno:Gary Edward Keillor
  • Datum narození:7. 8. 1942
  • Místo narození:Anoka, Minnesota, USA
  • Ve znamení:Lev
  • Věk: 78 let
  • Výška:193 cm

Další osobnosti narozené 7. 8. 1942

Caetano VelosoMichele Massimo TarantiniTobin Bell

Spisovatel, Garrison Keillor

2000Dirigent5.8 / 10

Garrison Keillor jako herec

1997The Big Onehrál jako Sám sebe7.4 / 10
1990Civil War, The8.7 / 10
1988Congress, Thehrál jako voice0 / 10

Osobnost Garrison Keillor přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Stalo se v Číně IV

Stalo se v Číně IV

O Wong Fei Hungovi, historicky doloženém mistru umění v zápase kung-fu, bylo natočeno přes 100 online filmů. A přesto o něm nebylo řečeno vše. Stříbrné plátno dosud neukázalo všechny jeho odvážné činy. Jak dokazuje online film Stalo se v Číně, tento pozoruhodný lidový hrdina ještě zdaleka nedobojoval. Legendárního Wong Fei Hunga hraje Zhao Wen-Zhou, jenž vnáší svůj skvělý talent do role, kterou před ním ztvárnili Jackie Chan (ve filmech Drunkem Master), Jet Lin ( v třech předchozích ságách Stalo se v Číně) a další siláci stříbrného plátna... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »