Nebahat Çehre | Herec

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Nebahat Çehre
Herec

  • Datum narození:15. 3. 1944
  • Místo narození:Samsun, Turecko
  • Ve znamení:Ryby
  • Věk: 76 let
  • Výška:167 cm

Další osobnosti narozené 15. 3. 1944

Jacques DoillonViveka Seldahl  (†58 let)André MélançonFrancis Mankiewicz  (†49 let)Sylvie VartanAleksandr Kosarev

Nebahat Çehre jako herec

1968Seyyit Han - Nevěsta zeměhrál jako Keje0 / 10
1968Blecha Nuri0 / 10
1966Kůň, žena a zbraňhrál jako Alicik0 / 10

Osobnost Nebahat Çehre přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »