Milica Mihajlovic | Herec

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Milica Mihajlovic
Herec

  • Datum narození:4. 6. 1972
  • Ve znamení:Blíženci
  • Věk: 47 let

Další osobnost narozená 4. 6. 1972

Linda Batista

Milica Mihajlovic jako herec

2014...a dělo bylo ještě žhavéhrál jako Mitra6.7 / 10
2006Sedam i pohrál jako Goga7.9 / 10
2002Mrtav 'ladanhrál jako Narkomanka7.3 / 10
1995Urnebesna tragedijahrál jako Vera0 / 10

Osobnost Milica Mihajlovic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Bílé chodby

Bílé chodby

Osou anglického filmu, natočeného podle novely "Yeomanská nemocnice" od H. Ashtonové, je příběh lékaře - vědce Marrinera, který s omezenými možnostmi, jež mu poskytuje prostředí provinční nemocnice, koná úspěšné pokusy s radioaktivním lékem proti zvlášť nebezpečným případům otravy krve. Podaří se mu překonat nepochopení konservativní správní rady nemocnice a dosáhne kladných výsledků při výrobě léku, který nakonec jemu samému zachrání život Online online film byl uveden na VII... shlédnout film »

Zajatý hlas

Zajatý hlas

Krátkometrážní hudební online film dokumentaristy Jiřího Lehovce. Seznámíme se s významem gramofonové desky a s postupem jejího vzniku. Nejdříve jak se nahrává píseň ve studiu - při práci na nové písni uvidíme Oldřicha Nového, R. A. Dvorského se svým orchestrem a s Melody Boys a také Lídu Baarovou, jak zpívá soundrack k filmu "Ohnivé léto (1939)". Z nahrávacího studia se přeneseme do laboratoří a do továrny, kde uzříme jak se lisují vznikají desky, které za chvíli putují do obchodů a nakonec k posluchačům. Dozvíme se také něco o předchůdci gramofonu - fonografu... shlédnout film »