Milica Mihajlovic | Herec

Dnes je 19.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Milica Mihajlovic
Herec

  • Datum narození:4. 6. 1972
  • Ve znamení:Blíženci
  • Věk: 47 let

Další osobnost narozená 4. 6. 1972

Linda Batista

Milica Mihajlovic jako herec

2014...a dělo bylo ještě žhavéhrál jako Mitra6.7 / 10
2006Sedam i pohrál jako Goga7.9 / 10
2002Mrtav 'ladanhrál jako Narkomanka7.3 / 10
1995Urnebesna tragedijahrál jako Vera0 / 10

Osobnost Milica Mihajlovic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Nespatřené

Nespatřené

Film online zdarma přibližuje svět nevidomých dětí z pražské školy Jaroslava Ježka, které díky péči fotografky Daniely Horníčkové začaly samy fotografovat. Jejich fotky pomáhají vytvářet nové mosty mezi dvěma ostrovy našeho světa: mezi nespatřeným a viděným. Miroslav Janek, který je více spoluhráčem svých hrdinů než jejich režisérem, nám umožňuje sledovat proces natáčení, který se online ve filmu stává předmětem fascinujícího audiovizuálního dialogu autorů s jejich světem... shlédnout film »

Kolotoč

Kolotoč

Maďarský umělecký online film z vesnického prostředí. Vypráví o lásce nesmělé Mari Patakiové a prudkého Mátého Bíra zvítězivší nad zatvrzelostí Mariiných rodičů, kteří pro dceru sami vybrali ženicha. Mari a Máté jsou představiteli nového života na vesnici. Cesta Mariina otce do družstevního kolektivu je mnohem obtížnější, protože pouta, která jej táhnou k starému životu, jsou příliš silná. Závěr filmu však přesvědčuje, že i starý István Pataki své místo v nové společnosti najde. - Film online zdarma „Kolotoč" patří k nejzdařilejším filmům nové maďarské produkce... shlédnout film »