Milica Mihajlovic | Herec

Dnes je 8.12. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Milica Mihajlovic
Herec

  • Datum narození:4. 6. 1972
  • Ve znamení:Blíženci
  • Věk: 48 let

Další osobnost narozená 4. 6. 1972

Linda Batista

Milica Mihajlovic jako herec

2014...a dělo bylo ještě žhavéhrál jako Mitra6.7 / 10
2006Sedam i pohrál jako Goga7.9 / 10
2002Mrtav 'ladanhrál jako Narkomanka7.3 / 10
1995Urnebesna tragedijahrál jako Vera0 / 10

Osobnost Milica Mihajlovic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Učiteľka

Učiteľka

Slovenský krátký dokumentární online film s velkou působivostí vypráví o životě a práci učitelky ze Stupavy, Vilmy Potmanové, které byl za celoživotní zásluhy udělen Řád republiky.(FILMOVÝ PŘEHLED 6 / 1956) ►Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary - 1956 - Čestné uznání Veľmi rozšíreným typom dokumentárneho filmu päťdesiatych rokov boli snímky o vzorných pracovníkoch a úderníkoch, ktoré mali črty publicistického portrétu s množstvom aranžovaných scén... shlédnout film »

Pramen panny

Pramen panny

Centrální scénou filmu je krutý výjev znásilnění a zabití zemanské dcerky Karin zdivočelými pastevci v horách. Její hluboce věřící otec se ocitá tváří v tvář biblickým dogmatům, jež káží nezabíjet. Nezměrná bolest ze ztráty dcery a neuhasitelná touha po pomstě vedou otce k činu Online online film je inspirovaný starou severskou legendou. V režijně i kameramansky mistrovském díle prudce kontrastuje s brutálním činem pastorálně vyladěná nálada lesa na jaře. shlédnout film »