Wendy Schaal | Herec

Dnes je 28.2. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Wendy Schaal
Herec

  • Rodné jméno:Wendy K. Schaal
  • Datum narození:2. 7. 1954
  • Místo narození:Chicago, Illinois, USA
  • Ve znamení:Rak
  • Věk: 66 let

Wendy Schaal jako herec

2001Sestry na Bahamáchhrál jako Jill3 / 10
1994 - 2004Přátelé8.9 / 10
1984Fatal Visionhrál jako Colette MacDonald5.5 / 10
1978Record City0 / 10

Osobnost Wendy Schaal přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Život je cesta

Život je cesta

Něžný milostný příběh, napínavé psychologické drama, inspirativní fyzická a duševní proměna – tím vším online film je a navíc i milníkem v kariéře Bette Davis, jíž přinesl už šestou nominaci na Oscara za nejlepší ženský herecký výkon. Kouzelným způsobem tu ztělesňuje Charlotte Valeovou, starou pannu, která se vzepře své dominantní matce (Gladys Cooper, také nominována na Oscara), aby objevila lásku, smutek a nakonec spokojenost... shlédnout film »

Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »