Jake Busey | Herec

Dnes je 29.3. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Jake Busey
Herec

  • Rodné jméno:William Jacob Busey
  • Datum narození:15. 6. 1971
  • Místo narození:Los Angeles, Kalifornie, USA
  • Ve znamení:Blíženci
  • Věk: 49 let
  • Výška:191 cm

Další osobnost narozená 15. 6. 1971

Emma Campbell

Jake Busey jako herec

2016Predátor: Evoluce5.8 / 10
2003Identitahrál jako Robert Maine7.6 / 10
2003Stopař II: Čekám...hrál jako Jack4.7 / 10
2002Death From Above: The Making of 'Starship Troopers'hrál jako Sám sebe7.6 / 10

Osobnost Jake Busey přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Pomsta bratra

Pomsta bratra

Režisér filmu Mike Hodges natočil online film o pomstě a konfliktech, které se objeví, když zkoušíte utéct minulosti. Will Graham (Clive Owen), bývalý zločinec se vrací zpět do podsvětí, poté co jeho bratr Davey (Jonathan Rhys Meyers) spáchá sebevraždu. Will věří, že Davey byl k sebevraždě donucen a začíná pátrat. Podaří se mu pomstít bratrovu smrt? shlédnout film »

Smrť šitá na mieru

Smrť šitá na mieru

Slovenský online film z roku 1979 Smrť šitá na mieru reprezentuje tvorbu špičkových predstaviteľov filmovej scenáristiky a filmovej réžia Tibora Vichtu a Martina Hollého. Už v čase svojho vzniku si získal zaslúženú pozornosť a viaceré ocenenia - Cenu Čs. filmu, Cenu Zväzu slovenských dramatických umelcov. Dramatický príbeh z obdobia hospodárskej krízy za prvej republiky je predovšetkým skvelým psychologickým dvojportrétom sociálne odlišných ľudí, ktorých spojí bizarný i tragický cieľ - objednávka na smrť. Majiteľ veľkého krajčírskeho salónu sa ocitá pred bankrotom... shlédnout film »