Mira Furlan | Herec

Dnes je 18.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Mira Furlan
Herec

  • Datum narození:7. 9. 1955
  • Místo narození:Záhřeb, Jugoslávie, Chorvatsko
  • Ve znamení:Panna
  • Věk: 64 let
  • Výška:168 cm

Další osobnost narozená 7. 9. 1955

Lidia Catalano

Mira Furlan jako herec

2008Turnéhrál jako Sonja7.8 / 10
1985Horvatov izborhrál jako Eva Horvatek0 / 10
1985Otec na služební cestěhrál jako Ankica Vidmar8 / 10

Osobnost Mira Furlan přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »

Jahody a čokoláda

Jahody a čokoláda

Medzinárodne úspešný online film kubánskeho režiséra Tomase Gutiérreza Aley sa venuje téme, ktorá bola v tejto kinematografii absolútne tabu - homosexualite. Hrdinami sú študent politických vied a zväzácky funkcionár David (Vladimir Cruz), ktorý sa v havanskej kaviarne zoznámi s homosexuálnym dizidentom Diegom (Jorge Perugorria). Náhodné stretnutie zásadne ovplyvní ich životné osudy... Ceny na Festivale nového latinskoamerického filmu 1993 (najlepší film, réžia, herec), MFF v Berlíne 1994 (zvláštna cena poroty) a nominácia na Oscara. shlédnout film »