Perry Bedden | Herec

Dnes je 21.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Perry Bedden
Herec

  • Rodné jméno:Pierre Marcelin Bedenes
  • Datum narození:1. 10. 1951
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 67 let

Další osobnosti narozené 1. 10. 1951

Heddy HonigmannNina Usatova

Perry Bedden jako herec

1981Shock Treatmenthrál jako Neely's Camera Crew6.5 / 10
1975Rocky Horror Picture Showhrál jako The Transylvanians7.7 / 10

Osobnost Perry Bedden přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Římanka

Římanka

Taliansky online film Rimanka podľa rovnomenného románu talianskeho spisovateľa, dramatika a kritika Alberta Moraviu bol po prvýkrát nakrútený v r.1954 režisérom Luigim Zampom. Protagonistkou bola vtedy 27-ročná Gina Lollobrigida. O 33 rokov neskôr sa Gina vracia na obrazovku v televíznom remaku slávneho filmu ako Adrianina matka Margherita. Príbeh Adriany, robotníckeho dievčaťa, sa odohráva počas fašizmu v Ríme. Jej vzťahy s matkou, s mužmi sú veľmi komplikované a nemá to jednoduché ani v láske... shlédnout film »

Murs, murs

Murs, murs

Mur Murs je dokumentární online film o „nástěnných malbách“ v Los Angeles, tedy o malbách na zdích tohoto města. Kdo je maluje. Kdo je platí. Kdo se na ně dívá. Jak se toto město, které je hlavním městem filmu, ukazuje bez triků, se svými obyvateli a svými šeptajícími zdmi. Kalifornské zdi promlouvají k Francouzce, která je objevuje. shlédnout film »