Meiko Kadži | Herec

Dnes je 24.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Meiko Kadži
Herec

  • Rodné jméno:Masako Ohta
  • Datum narození:24. 3. 1947
  • Místo narození:Tokio, Japonsko
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 74 let
  • Výška:163 cm

Další osobnosti narozené 24. 3. 1947

Jiří BartoškaJorge MartínezSvětlana TomaJean-Christophe BouvetWally WelchJorge Martínez

Meiko Kadži jako herec

1976Daiči no komoriuta0 / 10
1976Jakuza no hakaba: Kučinaši no hana7.3 / 10
1975Šin Džingi naku tatakai: Kumičó no kubi0 / 10
1973Džingi naki tatakai: Hirošima šitóhenhrál jako Uehara Yasuko8.6 / 10
1973Lady Snowbloodhrál jako Yuki Kashima7.7 / 10
1969Bakutó hjakunin0 / 10

Osobnost Meiko Kadži přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Kwaidan

Kwaidan

Dvoudílný japonský barevný širokoúhlý online film Kwaidan režiséra M. Kobajašiho obsahuje čtyři strašidelné povídky. První dvě povídky Černé vlasy a Sněhový královna jsou uváděny pod názvem Kwaidan Černé vlasy (Filmový přehled 16/1967), druhá dvojice Muž bez uší a Šálek pod názvem Kwaidan Muž bez uší Kwaidan patří podobně jako Rašomon, k těm nemnoha filmům japonské produkce, které přibližují západní mentalitě vzdálený duševní svět, aniž ho zkreslují a přílišně zjednodušují... shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »