Ilse Liepa | Herec

Dnes je 24.9. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Ilse Liepa
Herec

  • Datum narození:22. 11. 1963
  • Ve znamení:Střelec
  • Věk: 57 let

Další osobnosti narozené 22. 11. 1963

Brian RobbinsJohn BekavacSidney S. LiufauPaul Kaufmann

Ilse Liepa jako herec

1998Staryje pěsni o glavnom 30 / 10
1986Bambiho dospívání7.4 / 10
1985Bambihrál jako Swan mother7.5 / 10

Osobnost Ilse Liepa přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Kwaidan

Kwaidan

Dvoudílný japonský barevný širokoúhlý online film Kwaidan režiséra M. Kobajašiho obsahuje čtyři strašidelné povídky. První dvě povídky Černé vlasy a Sněhový královna jsou uváděny pod názvem Kwaidan Černé vlasy (Filmový přehled 16/1967), druhá dvojice Muž bez uší a Šálek pod názvem Kwaidan Muž bez uší Kwaidan patří podobně jako Rašomon, k těm nemnoha filmům japonské produkce, které přibližují západní mentalitě vzdálený duševní svět, aniž ho zkreslují a přílišně zjednodušují... shlédnout film »

Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Pro svůj online film potřebují herečku, která je však odmítne vášnivé milovníky filmu vyslechnout a tak se rozhodnou pro krajní řešení pro únos. Doufají, že se její nepřátelský postoj změní, až jí představí své mistrovské dílo Carolo a Benito jsou dva ztracenci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku. Oba vášnivě milují film a napsali scénář, který by měl Benito režírovat a Carlo si v něm zahrát hlavní roli. Potřebují však také herečku a jako svou múzu si vyberou Amandu Castrovou... shlédnout film »