Mike Hodges | Režisér

Dnes je 20.9. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Mike Hodges
Režisér

  • Rodné jméno:Michael Tommy Hodges
  • Datum narození:29. 7. 1932
  • Místo narození:Bristol, Anglie, Velká Británie
  • Ve znamení:Lev
  • Věk: 86 let

Režísér Mike Hodges

2003Queen: Greatest Video Hits Volume Two9.5 / 10
2003Pomsta bratra5 / 10
2002Queen: Greatest Video Hits Volume One9.3 / 10
1998Krupiér7.7 / 10
1992The Healer0 / 10
1985Morons from Outer Space0 / 10

Osobnost Mike Hodges přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Cesta na Měsíc

Cesta na Měsíc

Pan Wallace a jeho pes Gromit si postavili raketu a letí vstříc neuvěřitelnému dobrodružství. Britský animovaný online film oscarového Nicka Parka.Víte, že Měsíc je ze sýru? V animovaném světě, kde žije pan Wallace a jeho chytrý pes Gromit, to ví každý. K vydařenému svátečnímu pikniku na tomto vesmírném tělese chybí jen maličkost: kosmická raketa. Jak všechno dopadne, uvidíte v následujícím filmu, oceněném v roce 1990 nominací na Oscara a milovaném malými i velkými diváky na celém světě... shlédnout film »

Pomocník

Pomocník

Film online zdarma na motivy autobiografického románu švýcarského spisovatele Roberta Walsera, od jehož úmrtí uplyne v prosinci 50 let Online online film je součástí "Walserovského roku", který v České republice probíhá pod záštitou Švýcarského velvyslanectví a je vyvrcholením celoročních kulturních akcí, věnovaných tomuto pozoruhodnému spisovateli. Děj filmu zachycuje pozvolný rozpad typické měšťanské rodiny na přelomu 19. a 20. století ve Wädenswillu na břehu Curyšského jezera. Pomocník je do značné míry románem autobiografickým... shlédnout film »