Mike Hodges | Režisér

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Mike Hodges
Režisér

  • Rodné jméno:Michael Tommy Hodges
  • Datum narození:29. 7. 1932
  • Místo narození:Bristol, Anglie, Velká Británie
  • Ve znamení:Lev
  • Věk: 86 let

Režísér Mike Hodges

2003Queen: Greatest Video Hits Volume Two9.5 / 10
2003Pomsta bratra5 / 10
2002Queen: Greatest Video Hits Volume One9.3 / 10
1998Krupiér7.7 / 10
1992The Healer0 / 10
1985Morons from Outer Space0 / 10

Osobnost Mike Hodges přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Takovej barevnej vocas letící komety

Takovej barevnej vocas letící komety

Vloni v červnu zemřel Filip Topol. O půl roku později začal vznikat celovečerní dokumentární online film Takovej barevnej vocas letící komety, který vypráví o jeho životě a o historii jeho kapely Psí vojáci.Dokument by měl zachytit téměř celý život Filipa Topola, podstatu jeho osobnosti, jeho zájmy a propojení s kapelou. Tvůrci budou klást důraz na osobní, tedy ne vždy vyloženě faktografické momenty, které ukážou drsné i humorné okamžiky Topolova života. Premiéra filmu by měla být zhruba za rok. shlédnout film »

Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »