Sergej Trifunović | Herec

Dnes je 25.4. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Sergej Trifunović
Herec

  • Datum narození:2. 9. 1972
  • Místo narození:Mostar, Jugoslávie, Bosna a Hercegovina
  • Ve znamení:Panna
  • Věk: 47 let
  • Výška:184 cm

Další osobnost narozená 2. 9. 1972

Greg Hamilton

Sergej Trifunović jako herec

2016Na mléčné dráze6.1 / 10
2013Falsifikátorhrál jako Enes7.4 / 10
2008Turnéhrál jako Vodja 'Pantera7.8 / 10
2003Profesionálhrál jako Tihi ludak8.4 / 10
1998Sršeňhrál jako Miljaim6.9 / 10
1998Sud prachuhrál jako The Young Man Chewing Gum Who Takes the Bus Hostage8.2 / 10
1995Úkladná vraždahrál jako Krsman Jaksic7.7 / 10

Osobnost Sergej Trifunović přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Někdo to rád jinak

Někdo to rád jinak

Prenikavo ľudská ľahká komédia o strete protichodných charakterov, sociálnych prostredí a ich vzájomnej príťažlivosti Online online film vyniká podrobnou charakterovou kresbou, citom pre dialóg s príchuťou každodennej trápnosti, rozpačitosti, ale aj ľudskej nehy. Autentické režijné prevedenie a herecké výkony robia z filmu reprezentatívny príklad súčasnej európskej kinematografie sústredenej na štúdium medziľudských vzťahov. Príbeh sa sústredí na snahy úspešného podnikateľa a novozbohatlíka získať si priazeň chudobnej starnúcej herečky... shlédnout film »

Nevěsta

Nevěsta

Snímek Nevěsta vypráví příběh rodiny z Yozgatu, jež se přestěhuje do Istanbulu, vyvine značné úsilí, aby se přizpůsobila novým životním podmínkám a nakonec musí bojovat o samotnou existenci Online online film je jedním z nejlepších děl pojednávajících o přesídlení z venkova do metropole, jaká v turecké kinematografii najdeme. Nevěsta představuje první část mezinárodně uznávané trilogie režiséra Lütfiho Akada a je jednoznačně považována za nejúspěšnější. Další dva díly trilogie přišly s filmy zdarma Svatba a Prokleté peníze... shlédnout film »