Renn Woods | Herec

Dnes je 27.5. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Renn Woods
Herec

  • Datum narození:1. 1. 1958
  • Ve znamení:Kozoroh
  • Věk: 61 let

Další osobnosti narozené 1. 1. 1958

Erkan CanHou Hsiao

Renn Woods jako herec

1996Marshallův zákonhrál jako Centaur Operator5.2 / 10
1982Penitentiary IIhrál jako Nikki0 / 10
1979Vlasyhrál jako Aquarius' soloist8.5 / 10
1978Youngbloodhrál jako Sybil0 / 10

Osobnost Renn Woods přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Raz dva

Raz dva

"Šok, který online film Raz dva vyvolal na canneském festivalu (u diváků, tisku a poroty, která mu udělila svou Velkou cenu), nás potěšil. Se svými sedmi filmy zdarma za téměř dvacet let obsadil Edward Yang už dlouho místo ve stínu "čínomilné cinefílie" (la cinéphilie sinophile). Uznávaný, zčásti uctívaný, ale nevnímaný a nepochopený nikdy tak zřetelně jako Chou Siao-sien, vůdčí postava tchaj-wanské nové vlny, k jejímž hlavním hybatelům Yang patřil." "Ve filmu Raz dva není zkušenosti, která by nebyla kopií nebo replikou jiné zkušenosti, jejím sousedem v prostoru nebo v montáži... shlédnout film »

Pražské blues

Pražské blues

Módně stylizovaný "pocitový" online film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. Let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů. Plastiky online ve filmu vytvořil Jindřich Wielgus. shlédnout film »