Martina Hudečková | Herec

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Martina Hudečková
Herec

  • Datum narození:6. 2. 1964
  • Místo narození:Praha, Československo
  • Ve znamení:Vodnář
  • Věk: 55 let

Další osobnost narozená 6. 2. 1964

Carlos Bolado

Martina Hudečková jako herec

2015Andílek na nervyhrál jako Innkeeper's wife3.8 / 10
2007Swingtime8.1 / 10
1988Nanečisto5.8 / 10
1985Křídlovka pro Majoránka6.2 / 10
1983Nevěsta z obrázku5.9 / 10

Osobnost Martina Hudečková přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »