June Wilkinson | Producent a Herec

Dnes je 24.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

June Wilkinson
Producent a Herec

  • Přezdívka:The Bosom
  • Datum narození:27. 3. 1940
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 79 let
  • Výška:168 cm

Další osobnosti narozené 27. 3. 1940

Austin PendletonMaría José AlfonsoWilson Miranda

June Wilkinson v roli producenta

2000Režiséři: Robert Altman6.1 / 10
2000Režiséři: Clint Eastwood6.5 / 10

June Wilkinson jako herec

1990Polda na zabitíhrál jako Sandra Channing0 / 10
1959Immoral Mr. Teas, Thehrál jako Nude Torso in Window5.9 / 10

Osobnost June Wilkinson přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Brancaleonova armáda

Brancaleonova armáda

Italský barevný online film režiséra Maria Monicelliho Brancaleonova armáda, je úsměvným pokusem o parodii dobrodružných rytířských online filmů. Již sám název je ironický, protože armáda potulného rytíře Brancaleona se skládá z pětice ubohých venkovánků majících ke všemu, co se vztahuje k vojsku, pěkně daleko. Příběh se odehrává kolem roku 1000 n. l., kdy se tato armáda dala na pochod patrně od Faleri u Viterba a měla dorazit do jakéhosi města Aurokastra, ležícího patrně poblíž Crotone. Cestou prožívá tisíc a jedno dobrodružství... shlédnout film »

Hamsa, já jsem

Hamsa, já jsem

Být nevidomým je handicap. Být talentovaným hudebníkem je dar. Člověk s takto komplikovanou životní "výbavou" je srážen neměnností svého postižení i povznášen bohatstvím nadání. Režisér mezinárodně úspěšného dokumentu "Nespatřené" Miroslav Janek bude v tomto filmu opět bez sentimentu a lacině vyvolaných senzací ukazovat význam hudby pro nevidomou mládež z konzervatoře a přidružené ladičské školy Jana Deyla Online online film je intimním dialogem s několika výraznými nevidomými osobnostmi, studenty... shlédnout film »