June Wilkinson | Producent a Herec

Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

June Wilkinson
Producent a Herec

  • Přezdívka:The Bosom
  • Datum narození:27. 3. 1940
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 79 let
  • Výška:168 cm

Další osobnosti narozené 27. 3. 1940

Austin PendletonMaría José AlfonsoWilson Miranda

June Wilkinson v roli producenta

2000Režiséři: Clint Eastwood6.5 / 10
2000Režiséři: Robert Altman6.1 / 10

June Wilkinson jako herec

1990Polda na zabitíhrál jako Sandra Channing0 / 10
1959Immoral Mr. Teas, Thehrál jako Nude Torso in Window5.9 / 10

Osobnost June Wilkinson přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »