Michael B. Jordan | Herec

Dnes je 20.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Michael B. Jordan
Herec

  • Rodné jméno:Michael Bakari Jordan
  • Datum narození:9. 2. 1987
  • Místo narození:Santa Ana, Kalifornie, USA
  • Ve znamení:Vodnář
  • Věk: 32 let
  • Výška:182 cm

Michael B. Jordan jako herec

2018Black Panther0 / 10
2017Fantastic Four 2hrál jako Johnny Storm0 / 10
2015Fantastická čtyřkahrál jako Johnny Storm4.3 / 10
2015Creedhrál jako Adonis Creed7.4 / 10
2002 - 2008The Wire - Špína Baltimoru9.1 / 10
1999 - 2007Rodina Sopránů8.4 / 10

Osobnost Michael B. Jordan přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »

Amatér

Amatér

Jeden z vrcholů vlny filmu morálního neklidu, dílo mluvčího mladé polské generace 70. let, ve kterém dokonale využil vlastní dlouholeté zkušenosti z natáčení dokumentárních snímků. Formálně strohé dílo s mnohými významovými podtexty vypovídá o probuzení člověka z dřímoty šedivého nenáročného života a zároveň o ztrátách, které toto rozběhnutí se k novým, dosud netušeným hodnotám přináší Online online film vypráví o nijak výjimečném třicátníkovi, pro kterého je osudové setkání s kamerou výzvou k zamyšlení nad svým životem... shlédnout film »