Mick Jackson | Producent a Režisér

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Mick Jackson
Producent a Režisér

  • Datum narození:4. 10. 1943
  • Místo narození:Aveley, Essex, Anglie, Velká Británie
  • Ve znamení:Váhy
  • Věk: 75 let

Další osobnosti narozené 4. 10. 1943

Florian Pittis  (†64 let)John Bindon  (†50 let)Lothar E. Stickelbrucks

Režísér Mick Jackson

2010Temple Grandinová8.5 / 10
1984Vlákna8.8 / 10
1978Connections9.5 / 10

Mick Jackson v roli producenta

1984Vlákna8.8 / 10

Osobnost Mick Jackson přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »