Bojana Maljevic | Producent a Herec

Dnes je 16.6. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Bojana Maljevic
Producent a Herec

  • Datum narození:28. 5. 1974
  • Ve znamení:Blíženci
  • Věk: 45 let
  • Výška:171 cm

Další osobnost narozená 28. 5. 1974

Romain Duris

Bojana Maljevic v roli producenta

1997Do koske0 / 10

Bojana Maljevic jako herec

2014...a dělo bylo ještě žhavéhrál jako Munevera6.7 / 10
2001Virtualna stvarnosthrál jako Tanja0 / 10
1999Belo odelohrál jako Kurva I7 / 10
1997Do koskehrál jako Maja0 / 10
1992Bulevar revolucijehrál jako Biljana0 / 10

Osobnost Bojana Maljevic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Animatrix

Animatrix

Vítejte do světa Animatrixu, vizionářské fúze počítačové animace a japonské školy animace, od světově nejuznávanějších tvůrců animovanch online filmů. Vychutnejte si snímek, který vznikl před filmem Matrix a dozvíte se o posledních městech lidské rasy, válce mezi stroji a lidmi a o závěrečném úpadku lidstva. Staňte se svědky posledního letu Osirise, který připravil půdu pro online film Matrix Reloaded a videohru Enter The Matrix. Doplňte si své povědomí o Matrixu a získejte informace, které jinde nenajdete. Je čas zapojit se... shlédnout film »

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Glaneurs et la glaneuse... deux ans après, Les

Mnoho dokumentů o filmech nabízí pro naši radost nebo informaci záběry z doby před vznikem filmu, přípravu, herecké zkoušky, hledání lokací, záběry z natáčení nebo anekdoty z výroby filmu, čemuž se v poangličtělé francouzské hantýrce říká „making of“. My jsme se naopak rozhodli „vyprávět online film poté“, tedy to, co se stalo po premiéře filmu Všichni možní sběrači a já. shlédnout film »