Garry McDonald | Herec

Dnes je 24.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Garry McDonald
Herec

  • Rodné jméno:Garry George McDonald
  • Datum narození:30. 10. 1948
  • Místo narození:Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie
  • Ve znamení:Štír
  • Věk: 70 let
  • Výška:188 cm

Garry McDonald jako herec

2001Moulin Rougehrál jako The Doctor8.4 / 10
2000Smolařhrál jako Kelvin Chevalier1.2 / 10
1998Halifaxová, soudní psychiatr - Někdo, koho znášhrál jako Alex Goodson6.2 / 10
1982The Pirate Moviehrál jako Sergeant0 / 10
1979The Kids Are Alrighthrál jako Norman Gunston8.5 / 10
1974Stonehrál jako Mechanic7 / 10

Osobnost Garry McDonald přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Brancaleonova armáda

Brancaleonova armáda

Italský barevný online film režiséra Maria Monicelliho Brancaleonova armáda, je úsměvným pokusem o parodii dobrodružných rytířských online filmů. Již sám název je ironický, protože armáda potulného rytíře Brancaleona se skládá z pětice ubohých venkovánků majících ke všemu, co se vztahuje k vojsku, pěkně daleko. Příběh se odehrává kolem roku 1000 n. l., kdy se tato armáda dala na pochod patrně od Faleri u Viterba a měla dorazit do jakéhosi města Aurokastra, ležícího patrně poblíž Crotone. Cestou prožívá tisíc a jedno dobrodružství... shlédnout film »

Hamsa, já jsem

Hamsa, já jsem

Být nevidomým je handicap. Být talentovaným hudebníkem je dar. Člověk s takto komplikovanou životní "výbavou" je srážen neměnností svého postižení i povznášen bohatstvím nadání. Režisér mezinárodně úspěšného dokumentu "Nespatřené" Miroslav Janek bude v tomto filmu opět bez sentimentu a lacině vyvolaných senzací ukazovat význam hudby pro nevidomou mládež z konzervatoře a přidružené ladičské školy Jana Deyla Online online film je intimním dialogem s několika výraznými nevidomými osobnostmi, studenty... shlédnout film »