Garry McDonald | Herec

Dnes je 22.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Garry McDonald
Herec

  • Rodné jméno:Garry George McDonald
  • Datum narození:30. 10. 1948
  • Místo narození:Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie
  • Ve znamení:Štír
  • Věk: 70 let
  • Výška:188 cm

Garry McDonald jako herec

2001Moulin Rougehrál jako The Doctor8.4 / 10
2000Smolařhrál jako Kelvin Chevalier1.2 / 10
1998Halifaxová, soudní psychiatr - Někdo, koho znášhrál jako Alex Goodson6.2 / 10
1982The Pirate Moviehrál jako Sergeant0 / 10
1979The Kids Are Alrighthrál jako Norman Gunston8.5 / 10
1974Stonehrál jako Mechanic7 / 10

Osobnost Garry McDonald přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Rvačka mezi muži

Rvačka mezi muži

Dnes již klasické dílo Rvačka mezi muži patří mezi nejlepší tzv Online online film noir nebo-li žánru černého filmu a stal se vzorem pro mnohé filmy zdarma natočené v tomto duchu během dalších desetiletí, a to nejen ve Francii. Režisér Jules Dassin nepotřebuje k vyjádření napětí mnoho slov, černobílý obraz dodává dílu nevšední poezii a syrovost zároveň. Dassin vychází z autentického popisu prostředí pařížského podsvětí. O filmu lze směle říci, že je to vloupání zapsané do filmových dějin. Tony se po pěti letech vrací z vězení a pečlivě naplánuje poslední velkou loupež svého života... shlédnout film »

Korene budúcnosti

Korene budúcnosti

Strihový dokumentárny online film o živote významného slovenského politika Alexandra Dubčeka Online film zachytáva v dvoch rovinách politický vývoj v Európe na zač. 20. storočia až po 60 roky a na jeho pozadí aj životnú púť jedného z novodobých európskych politikov - Alexandra Dubčeka. Film online zdarma obsahuje bohaté archívne dokumentárne materiály z MOSFILMU / príchod nadšených budovateľov komunizmu z európskych štátov, tzv. Interhelpo... shlédnout film »