Norman Kaye | Herec

Dnes je 24.10. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Norman Kaye
Herec

  • Datum narození:17. 1. 1927
  • Ve znamení:Kozoroh
  • Věk: 92 let

Další osobnosti narozené 17. 1. 1927

E. W. Swackhamer  (†68 let)Eartha Kitt  (†82 let)Nils Eklund

Norman Kaye jako herec

2001Moulin Rougehrál jako Satine's Doctor8.4 / 10
1993Bubák Bubbyhrál jako The Scientist7.7 / 10
1982V poslední chvílihrál jako ASIO Agent8.3 / 10

Osobnost Norman Kaye přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Brancaleonova armáda

Brancaleonova armáda

Italský barevný online film režiséra Maria Monicelliho Brancaleonova armáda, je úsměvným pokusem o parodii dobrodružných rytířských online filmů. Již sám název je ironický, protože armáda potulného rytíře Brancaleona se skládá z pětice ubohých venkovánků majících ke všemu, co se vztahuje k vojsku, pěkně daleko. Příběh se odehrává kolem roku 1000 n. l., kdy se tato armáda dala na pochod patrně od Faleri u Viterba a měla dorazit do jakéhosi města Aurokastra, ležícího patrně poblíž Crotone. Cestou prožívá tisíc a jedno dobrodružství... shlédnout film »

Hamsa, já jsem

Hamsa, já jsem

Být nevidomým je handicap. Být talentovaným hudebníkem je dar. Člověk s takto komplikovanou životní "výbavou" je srážen neměnností svého postižení i povznášen bohatstvím nadání. Režisér mezinárodně úspěšného dokumentu "Nespatřené" Miroslav Janek bude v tomto filmu opět bez sentimentu a lacině vyvolaných senzací ukazovat význam hudby pro nevidomou mládež z konzervatoře a přidružené ladičské školy Jana Deyla Online online film je intimním dialogem s několika výraznými nevidomými osobnostmi, studenty... shlédnout film »