Norman Kaye | Herec

Dnes je 15.12. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Norman Kaye
Herec

  • Datum narození:17. 1. 1927
  • Ve znamení:Kozoroh
  • Věk: 92 let

Další osobnosti narozené 17. 1. 1927

E. W. Swackhamer  (†68 let)Eartha Kitt  (†82 let)Nils Eklund

Norman Kaye jako herec

2001Moulin Rougehrál jako Satine's Doctor8.4 / 10
1993Bubák Bubbyhrál jako The Scientist7.7 / 10
1982V poslední chvílihrál jako ASIO Agent8.3 / 10

Osobnost Norman Kaye přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Horské gorily: Ztracený film Dian Fosseyové

Dian Fosseyová se stala novodobou legendou. Vášnivě, nebojácně a oddaně zasvětila osmnáct let studiu goril v horském deštném pralese národního parku Volcanoes. Méně známým je Bob Campbell, fotograf a tvůrce filmů z divoké přírody, jehož záběry vynesly Dian a horské gorily do popředí zájmu po celém světě. National Geographic najala Campbella, aby natočil online film o práci Fosseyové a v letech 1968 až 1972 bylo natočeno přes 70 000 stop filmového materiálu. Bohužel většina nebyla nikdy odvysílána... shlédnout film »