Senad Basic | Herec

Dnes je 21.11. 2018, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Senad Basic
Herec

  • Datum narození:26. 8. 1962
  • Místo narození:Trebinje, Jugoslávie
  • Ve znamení:Panna
  • Věk: 56 let

Senad Basic jako herec

2008Turnéhrál jako General7.8 / 10
1997Territorio Comanchehrál jako Soldado bosnio 10 / 10
1997Dokonalý kruhhrál jako Strazar8.3 / 10
1988Azrahrál jako Zijo0 / 10
1985Audicijahrál jako Majko Kjajevic0 / 10

Osobnost Senad Basic přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Takovej barevnej vocas letící komety

Takovej barevnej vocas letící komety

Vloni v červnu zemřel Filip Topol. O půl roku později začal vznikat celovečerní dokumentární online film Takovej barevnej vocas letící komety, který vypráví o jeho životě a o historii jeho kapely Psí vojáci.Dokument by měl zachytit téměř celý život Filipa Topola, podstatu jeho osobnosti, jeho zájmy a propojení s kapelou. Tvůrci budou klást důraz na osobní, tedy ne vždy vyloženě faktografické momenty, které ukážou drsné i humorné okamžiky Topolova života. Premiéra filmu by měla být zhruba za rok. shlédnout film »

Milovat v Íránu

Milovat v Íránu

Jak mluvit o lásce a přitom zvedat oči k výšinám mešity, jak mluvit o architektuře, která vám několikrát denně v uvozovkách křičí do ucha. Krátkometrážní online film zachycuje dojmy ze setkání s Pomme a Ali Dariusovými a z návštěvy v Íránu, kam Vardová odjela natáčet několik scén filmu Jedna zpívá druhá ne. Snímek o milencích před Šáhovou mešitou v Isfahánu by se však mohl stejně tak odehrávat na jakémkoliv jiném posvátném místě, kde architektura snoubí umění a víru. shlédnout film »