Charlotte Rae | Herec

Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Charlotte Rae
Herec

  • Rodné jméno:Charlotte Rae Lubotsky
  • Přezdívka:Maude
  • Datum narození:22. 4. 1926
  • Místo narození:Milwaukee, Wisconsin, USA
  • Ve znamení:Býk
  • Věk: 93 let
  • Výška:154 cm

Další osobnosti narozené 22. 4. 1926

Harald Leipnitz  (†75 let)Xavier Depraz  (†69 let)

Charlotte Rae jako herec

2015Nikdy není pozděhrál jako Oma5.6 / 10
2001Životní setkáníhrál jako Mrs. Edna Garrett0 / 10
1999Návrat Alexe Kellyho0 / 10
1992Tom a Jerryhrál jako Aunt Pristine Figg6.6 / 10
1981Way They Were, The0 / 10
1979Vlasyhrál jako Lady in Pink8.5 / 10
1974In Fashion0 / 10

Osobnost Charlotte Rae přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »