Maurice Nasil | Herec

Dnes je 11.7. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Maurice Nasil
Herec

  • Datum narození:8. 7. 1913
  • Místo narození:Alžír, Alžírsko
  • Ve znamení:Rak
  • Datum úmrtí: 6. 1. 2003
  • Zemřel ve věku: †90 let
  • Místo úmrtí:Paříž, Francie

Další osobnost narozená 8. 7. 1913

Bill Thompson  (†58 let)

Maurice Nasil jako herec

1972Tintin a jezero žralokůhrál jako Voice7.3 / 10
1967Risques du métier, Leshrál jako Le docteur8.5 / 10
1959Kráva a zajatechrál jako Bertoux7.6 / 10
1946Návrat nežádoucíhohrál jako Le cousin0 / 10

Osobnost Maurice Nasil přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Sentiment

Sentiment

Adept se vydal za filmovým režisérem na penzi, jehož dílo jsme měli v úctě, aby se svým filmem přiblížil k myšlení, cítění a tvorbě; tedy udělal film. Okolnosti tomu chtěly, že zůstával se starým mužem, a na online film na čas pozapomněl. Když starý režisér umřel, adept si připadal opuštěný. Doba, po kterou se setkávali, ho naplnila, ale nevěděl, jak naplnit předsevzetí, přestože jsme věděli, jak se dělá film Online film inspirovaný setkáním s režisérem Vláčilem a jeho filmy zdarma Na podzim roku 1999 začali vznikat obrazy filmu inspirované místy realizace Vláčilových online filmů... shlédnout film »

Sextánka

Sextánka

Německá verze melodramatu "Sextánka". Obě verze režíroval Svatopluk Innemann a v obou hlavní role hrál Rolf Wanka. Námět k oběma verzím byl již v českém filmu zpracován v roce 1927 režisérem Josefem Medeotti - Boháčem. NFA online film nearchivuje, ale Bundesarchiv - Filmarchiv v Berlíně negativ o délce 2309 metrů a ruský Gosfilmofond Rossi, Belyje Stolby negativ o délce 2270 metrů Online film byl ještě uváděn pod názvy "Erste Liebe" a "Die Sextanerin" - německý distribuční název v ČSR. shlédnout film »