Grand L. Bush | Herec

Dnes je 23.1. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Grand L. Bush
Herec

  • Rodné jméno:Grand Lee Bush
  • Datum narození:24. 12. 1955
  • Místo narození:Los Angeles, Kalifornie, USA
  • Ve znamení:Kozoroh
  • Věk: 63 let
  • Výška:183 cm

Další osobnost narozená 24. 12. 1955

Clarence Gilyard Jr.

Grand L. Bush jako herec

2001Únik z Alcatrazuhrál jako Sergeant Quinn1.5 / 10
1990Secret Agent OO Soulhrál jako Ben Douglas0 / 10
1989Na šikmé plošehrál jako Quinn0 / 10
1988Smrtonosná pasthrál jako FBI Agent Little Johnson8.9 / 10
1987Hollywoodská rošádahrál jako Mandingo5.9 / 10
1984Weekend Passhrál jako Bertram0 / 10
1979Vlasyhrál jako Flesh Failures8.5 / 10

Osobnost Grand L. Bush přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: ČSFD.czIMDb.com

Tip na dnešní den:


Hayuta and Berl

Hayuta and Berl

Starnutie je každodenná tragédia, ktorú online film zviditeľňuje a transformuje na katarzný výjav. Až do príchodu filmu Láska od Michaela Hanekeho, tohtoročného víťaza Zlatej palmy, klasické snímky ako Umberto D od Vittoria Da Sicu, alebo Balada o Narajame od Keisuke Kinoshita, zvyčajne predstavovali starých ľudí presne v čase, kedy si uvedomujú, že ich už nikto nepotrebuje. V tomto filme tvoria Hayuta a Berl postarší pár ľudí, ktorí sa nedokážu prispôsobiť súčasnému Izraelu a spoločenským zmenám, ktoré ich obklopujú... shlédnout film »

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Filmový dobrodruh Karel Zeman

Dokumentární online film Karel Zeman - filmový dobrodruh je životopisným filmem, který se ohlíží za životem, dílem a významem klasika světového filmu. Zároveň odhaluje inspirativní zdroje jeho tvorby, ohlas ve světě a nahlédne do kuchyně průkopníka filmových triků. Pokud spočteme ceny z festivalů, divácký ohlas v zahraniční distribuci i množství publikací a počet filmových tvůrců, kteří Karla Zemana uvádějí jako inspirační zdroj, dojdeme k závěru, že Karel Zeman je jedním z nejúspěšnějších a nejvíce ceněných českých filmařů ve světě... shlédnout film »