Jorge Martínez | Herec

Dnes je 7.8. 2020, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Jorge Martínez
Herec

  • Datum narození:24. 3. 1947
  • Ve znamení:Beran / Skopec
  • Věk: 73 let

Další osobnosti narozené 24. 3. 1947

Jiří BartoškaJorge MartínezSvětlana TomaMeiko KadžiJean-Christophe BouvetWally Welch

Jorge Martínez jako herec

1991Danzónhrál jako Dancer at Saln Los ngeles0 / 10
1989Bella del Alhambra, Lahrál jako Jorge0 / 10

Osobnost Jorge Martínez přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


Pražské blues

Pražské blues

Módně stylizovaný "pocitový" online film o zahraničních studentech v Praze natočil jako svůj debut řecký absolvent FAMU, který od 70. Let působí ve své vlasti jako úspěšný filmový režisér a pedagog. Zajímavá je herecká účast předních českých jazzmanů. Plastiky online ve filmu vytvořil Jindřich Wielgus. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »