Hilary Farr | Herec

Dnes je 24.2. 2019, naše inspirace na dnešní den jsou Filmy online

Hilary Farr
Herec

  • Rodné jméno:Hilary Elizabeth Labow
  • Datum narození:31. 8. 1951
  • Ve znamení:Panna
  • Věk: 68 let

Další osobnosti narozené 31. 8. 1951

Alexej UčitělBronisław Wrocławski

Hilary Farr jako herec

1975Rocky Horror Picture Showhrál jako Betty Munroe7.7 / 10

Osobnost Hilary Farr přidal do databáze uživatel henros, za jeho úsilí mu děkujeme. Henros také uvedl odkazy na další informace nebo použité zdroje: IMDb.com

Tip na dnešní den:


V týlu nepřítele

V týlu nepřítele

Dej filmu je situovaný do roku 1944 - 1945. Plukovník Mlynskij,veliteľ partizánskej skupiny je poverený zaútočiť na tajnú nacistickú základňu Online online film "Front v týle nepriateľa" je posledná časť trilógie "My sa vrátime" a "Front v týle" o partizánskom odboji počas druhej svetovej vojny. shlédnout film »

Družina černého pera

Družina černého pera

Správný třídní pohled pronikal i do příběhů o dětech. Družina černého pera se odehrává v plzeňské dělnické čtvrti a vypráví o nebývale uvědomělé dětské partě, která hledá způsob, jak účinně protestovat proti běsnění první světové války a utlačovatelské státní moci... Dnes má tento ploch a schematický online film význam jen jako dobový doklad politických tlaků, které neušetřily ani dětské filmy zdarma Po těžkém úrazu režiséra Kovala při dopravní nehodě dotočil film Jaromír Dvořáček, dokončovací práce provedl Zdeněk Sirový. shlédnout film »